| HaribboDreamer a întrebat:

(pentru fete) E normal sa ai un san mai kic decat celalalt si doar cel mare sa te doara? TPU la aceasta intrebare vreau raspunsuri de la fete pentru ca e le stiu cum e si la ce ma refer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LoseYourMind a răspuns:

Da, e normal atata timp cat diferenta nu este foarte vizibila. Nu uita ca din punct de vedere anatomic corpul nu este simetric. Si inca ceva: sa nu care cumva sa fii complexata din aceasta cauza, deoarece baiatul potrivit va vedea asta ca pe o calitate, nu un defect al corpului. Ai grija de tine.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este normal ca unul să fie un pic mai mic.
Doare înainte de menstră, în alte situații este bine să mergi la medicul de familie, cel puțin.
Pa, pa.

| Danysan a răspuns:

Multe fete au aceasta problema si tine de menstruatie dar daca observi ca durerea nu trece cu timpu mergi la medic.Pe de alta parte nu cred ca putem vb de cineva cu sani naturali de aceeasi dimensiune (ma refer ambii perfecti )mereu exista o diferenta.Cum e si la sprancene, ba sunt persoane care au ochii diferiti daca te uiti mai atent. Calmeaza-te e normal daca e vb de o durere care apare inainte de mnestruatie si nu ceva constat si de lunga durata.sera faina.

| MotanAndrei a răspuns:

P.S scuze ca intervin. La un contact sexual, sanii tai isi vor da o forma. Gen, se vor strange si se vor egala.

| HaribboDreamer explică (pentru MotanAndrei):

P.S. aceasta intrebare era pentru fete

| MotanAndrei a răspuns (pentru HaribboDreamer):

P.S sunt anul 2 la doctorat happy