| Cătălina a întrebat:

Pentru inceput, imi cer scuze ca am publicat intrebarea la o categorie neadecvata. Treaba sta in felul urmator: mi-am sters blogul din greseala si acum il vreau inapoi. Si cu contul google chrome nu stiu ce s-a intamplat. Vreau sa am din nou acel blog, dar nu mai dau de el. Multumesc.

2 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Intrii pe blogspot cu contul pe care aveai blogul, si la "tablou de bord" ai lista de bloguri. apesi "Arata-le pe toate"
si o sa-ti apara blogul ca sters. apesi pe. a thinking aici nu mai stiu sigur. "restaurare blog" cred. sau ceva de genu. oricum este un buton pe acolo, pe langa titlul blogului.

Succes! daca ai probleme cu blog`ul. da-mi un mesaj privat si te ajut big grin

| 3manuela a răspuns:

Hmmm nu cred ca se mai poate recupera daca l-ai sters, nu cred ca intra in categoria siteurilor pe care le acivezi si dezactivezi cand vrei...nu stiu ce sa spun sper sa reusesti bafta