| AnDreYyY1100 a întrebat:

Pentru un server de deathrun este bhop care foloseste toti si mie nu-mi merge am scris bhop in chat si in consola asa /bhop si nu merge ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| SăcsyLlamă a răspuns:

Fa-ti un config. Trebuie sa creezi un notepad cu numele userconfig.cfg unde bagi niste coduri ce le gasesti pe net, inclusiv cel pentru bhop, apoi de salvat ca fisier nu stiu cum il salvezi, iar dupa scrii in consola "exec userconfig.cfg", sau mai usor, iei de pe net un userconfig si ilsalvezi in doc. cu CS apoi scrii in consola "exec (numele configului). cfg". Funda?

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Iti trebuie cfg pentru cs pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti alegi alta categoriewinking

frate categoria asta e Dragoste si Sex

ce cauta Cs aici?

si sebi mai lasa si tu reclama ca esti cam... dushappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma stii cum este bhopu? ctrl si space apasate in continuu si schimbi arma in aer si tot asa si directia cu a si d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cfg. frate... kauta pe google si o sa gasesti kate vreeii;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie in chat /bhop sau tine apasat ''Space''