| Ğίααα a întrebat:

Peste cateva zile e ziua prietenului meu, ce i`as putea oferi?worried fundita :X

Răspuns Câştigător
| LoveAngel223 a răspuns:

Depinde ce varsta ai daca ai mai mult de 17 ani poti sa ii oferi o seara romantica
Daca esti mai micuta poti sa ii cumperi un medalion in forma de inima pe care scrie,, te iubesc!''

13 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

O bratara sau un lant din argint. Nu e chiar foarte scump.
Incearca si un tricou personalizat, cu un text dragut.
Un set str8?

| Monica a răspuns:

Eu aş profita de faptul că şi băieţii poartă brăţări şi i-aş cumpăra o brăţară cu o inimioară sau o jumătate de inimioară. Ceea ce are reprezenta inima mea.
E un cadou foarte frumos şi sigur îl va încânta!
Sper că ţi-am fost de ajutor!

| lovenotsex a răspuns:

Iubire... o noapte de neuitat.Material:un ceas, daca ii place, un parfum, ceva de genu care sa aiba amintire de la tine.

| Pedala a răspuns:

Virginitatea

| Dan a răspuns:

O felicitare frumoasa si o urare : "La multi ani!"din partea ta. Noroc!

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Paii; d :
- o poza cu voi amandoi intr'o rama cu inimioare love struck
- o felicitare cu cat de mult il iubesti
- o cutie cu bomboane
- un show ca la Paris. Adica stii tu,smug[glumesc stai linistita]
- un parfum
- un tricou
- o bratara
- un cercel de ureche[mai nou, se poarta la baieti] xD
- o inimioara mare in care sa scrie "Te iubesc" sau numele lui
- un tricou
- un hanorac
- ii cumperi ceva personalizat cu numele lui
- sau ii cumperi tot ceva personalizat cu numele lui si cu numele tau.
- skateboard xD
- role
Tot felul de chestii big grin. E o lume plina, gasesti tu ceva frumos pentru EL!

| arysa a răspuns:

Un ceas, un cadou personalizat, o rama foto cu o poza cu voi 2, un tricou; depinde si ce-i place lui.

| ecstasy:* a răspuns:

Un parfum, un tricou personalizat, ceva simbolic

| DarkMirror a răspuns:

Depinde cei place sa faca... Daca ii place sa picteze iai un tablou mai frumos, daca ii place messu incearca la standu cu casti sau jocuri masini big grinbig grinbig grinbig grin.Incearca,sa stii ca si jocurile (nu alea virtuale) sunt foarte cautate, in special scrabble, crossword, europolis, etc.Eu am primit de ziua mea de la cea mai buna prietena (subliniez prietena) un fel de puzzle, doar ca e in forma de Sphinx, nu stiu cum sa-ti explic a fost un puzzle foarte complicat, un fel de sphinx in miniatura, nu 2D. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes si sa-mi zici cum a fost tortul!big grinbig grinbig grin

| marycool a răspuns:

Pai depinde ce caracter are...
Daca e nebun dupa tine:i-ai ceva scump ca sa arati ca iti place ce face pentru tine
Daca e mai rece:ceva care sa isi dea seama ca nu iti place ca e asa

Sper sa te ajute rasp. meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O papusa gonflabila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce ai potea tu sai oferi este sa fii tot timpul alaturi de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai putea oferi o... fundita laughing