| AlexXbox360 a întrebat:

Peste o saptamana. este ziua prietenei mele si nu stiu ce sa ii cumpar. Suntem impreuna doar de cateva zile si banuiesc ca nu trebuie sa ii iau ceva scump si nicin u vreau pentru. ca nu imi permit. Asi dorii sa ii iau ceva dragut dar nici sa nu ma fac de ras. p. s: Ea face 18 ani!

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Eu mereu luam ceva d argint pentru prieten lantzic bratara. poze puse in rama, sau cumpara`i un ursulet de plus maricel.acum depinde si cati bani ai u la dispozitie.e naspa ca nici nu o cunosti bine. dac zici ca stati de cateva zile asa stiai ce ii cam place ei. oricum varianta cu ursuletul acela de plus si o poza in rama eu zic ca e de ajuns.nu conteaza cantitatea, conteaza calitatea

| Alexissss a răspuns:

Pffthinking Ar fi doua variante ai putea sa faci o poza impreuna cu ea si sa cumperi o rama frumoasa si sa ii dai ar fi un cadou romantic:X...Dar ai mai putea sa ii cumperi o bratara sau un lantisor nu este neaparat sa ii iei de aur poti de argint si nu sunt foarte scumpe, dar sa iei ceva special sa isi aduca aminte de tine cand o sa'l poarte:X... Sper ca te'am ajutatwinking

| AlexEuManu a răspuns:

Cumparai un bax de prezervative sigur o vei surprinde