| Abbey a întrebat:

Pff nu stiu ce sa facthinking decy hellobig grinAm o problema si nu stiu ce sa fac m`am hotarat deja dar vreau si parerea voastra:*Cunosc un baiat care ma place {ma placea din nainte cu 3 luni pana in prezint inclusiv}. am iesit doar de 2 ori in oras [nu `a intamplat nimic]Acum cateva zile si-a facut curaj si mi-a spus ca ma place[iubeste] si daca nu vreau sa fiu cu el.Pana acum in fiecare zii vb pe mes, mobil, mesaje.Eu am aflat ca ma place acum cateva luni dar nu i-am zis nimic.In fine:-J m`a intrebat iar eu i-am dat raspunsu` ca ink nu stiu trebuie sa ma gandesc.nu stiu ce sa fac desi am ramas la raspunsu` DA [dar ink nu am vb despre asta.eu cred ca ii dau raspunsu in fatathinking Il plac dar nu am mai fost intr-o relatzie pana acum el e mai mare decat mine cu 2 ani.Decy ce parere aveti? care ar fi solutzia voastra? El tine mult la mine stiu asta. Dar untr`un fel mii frica.Astept raspusurilehappy

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica, nu ai de ce. Spune-i ce simti tu pentru el.Degeaba iti zicem noi sa zici da, daca tu nu vrei lucrul asta, sau daca nu simti absolut nimic pentru el. Fa ce iti dicteaza inima.

pa, pa.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica, nu e un pas asa de greu, daca iti place de el ce mai astepti? Stii vorba aia, in dragoste si razboi totul e permis!`
Mai bine, nu-l respinge pentru ca ai mai vazut intrebari dp TPU in care zicea ''Ce sa fac? Chiar daca imi place de el nu stiu ce sa fac."
Treaba ta, nu judecam noi ce sa faci cu viata ta, doar ca ea merge tot inainte si inainte si o sa aleaga un drum greu, dar atunci nu o sati mai zicem noi pe unde sa o iei si ce sa faci.

O zi placuta!

| SeNyS a răspuns:

Daca il palci si el te place, nu sta pe ganduri ca s-ar putea sa itipara rau sad! Ai grija de tine. pupici*:*

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Heyy...va placetzi reciprok, va intzelegetzi bine ce mai astepzi? nu conteaza ca e prima ta relatzie si ca e mai mare ca tine va fi bine, nu ai dc sa-ti faci grijihappy daca nu vei accepta o sa; ti para rau mai tarziu.deci nu ai ce pierdehappysucces:X

| vivigirl a răspuns:

Deci hello! laughing daca tie iti place de el si el pe tine, de ce ne mai intrebi? Spune-i "DA" si gata. Ai incredere in el. Totul merge de la sine happy.

Numai bine! kiss

| PapiPitika a răspuns:

Hellohappy E normal ca la inceput sa-ti fie frica, dar daca stii ca el te place si si tie it place de el, atunci indraznestewinking Spune-i DA, ca de pierdut nu aiwinking Si eu cred ca intr-o asemenea situatie, merita sa-i acorzi si lui si tie o sansawinking

Baftawinking!