| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

Pff, primul sarut, la mine. azi, a fost groaznic I don't want to see. al vostru cum a fost?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nici mie nu mi-a placut primul sarut, caci nu a fost cu cineva la care tineam; eram doar curioasa.

Asta a fost o invatatura de minte foarte buna pe viitor.

Si nu trebuie sa te devasteze asta, o sa ai parte de saruturi perfecte atunci cand vei fi indragostita!

9 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Heii! Ce aveti? happy La mine a fost perfect. Si mai ales ca avea gumita mea favorita orbit ^^ HAHA!
Da` ce nu mi-a placut atunci. Era limba. laughing)! xD Dar na, asta e happy

| DeEAஐ a răspuns:

Eeeeeei! las' ca o sa invete el sa te sarute mai binelaughingadevarul e ca te trezesti cu o senzatie destul de kinky cand iti baga unu' prima oara limba in guralaughing

| Papusicaaaaaa12321 explică:

@ctctcrisss cam asa am tinut si eu ochiirolling on the floor)))

| Papusicaaaaaa12321 explică:

Mda limba a fost groaznica bleahh :-&

| FORMULADTI a răspuns:

Si la mine a fost groaznic!

| Alina_4790 a răspuns:

Primul sarut a fost superhappy adica mie una mi-a placut si ia palcut si partenerului blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost naspa ca a fost mozoleala nu gluma laughing.
Minunate au fost senzatile de rece si cald, sangele care umbla prin vene de parca atunci am inviat, sau atunci ma conectat la priza laughing.

| gaby_4931 a răspuns:

Primus sarut a fost in patlaughing))))))) glm a fost destul de tarebig grin

| ctctcrisss a răspuns:

Nasollaughingm-a luat prin surprindere si.bine ca era noapte ca am tinut ochii mari cat cepelerolling on the floor))