| anonim_4396 a întrebat:

Plac o fata,dar nu stiu daca ea ma place,in general vorbim destul de mult,pe skype,jucam jocuri amandoi,si tot timpul cand ma vede,vine la mine,ma loveste in brat,eu o plac,dar nu stiu daca ea ma place, si imi este rusine sa ii spun.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fata vrea sex, este evident dupa modul in care se da in spectacol fi mai istet

| RAY a răspuns:

Fata te vede ca o suroiara masculina
isi recomand sa citesti asta http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/......freindzone

cand fata place un alfa nu sta degeaba dar tu pana la alfa ai mult de lucrat

| TheLoveDoctorr a răspuns:

De cat timp aceasta conexiune intre tine si ea? Cum se comporta e fata cu alte persoane? Picioarele ei sunt indreptate catre tine in timp ce vorbeste cu tine? Are tendinta sa te atinga? Eu nu am de unde sa stiu daca te place daca tu imi spui ca va jucati jocuri si vorbiti pe skype.

| Alexmihai4992 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Pai o cunosc de mai mult timp,dar pana acum un an,nu prea vorbeam mult intre noi,se comporta mai altfel cu mine fata de alte persoane, si cand vb cu mine, sta fata in fata cu mine, si vb despre alte chestii, are tendinta sa ma atinca(loveasca asa incet in brat).