| andreea_1432 a întrebat:

Plictiseala...
ce sa facem sa scapam de ea?

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Un antidot impotriva plictiselii ar putea fi cititul.
Cel putin, la mine functioneaza.
Daca ai fi de acord, ti-as putea recomanda cateva carti care cu siguranta te vor fascina.
Pe mine m-au fascinat si cu siguranta nu sunt singura

9 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Ceva utilwinking.

Bafta.

| Victoria a răspuns:

Sa pui mana pe o carte. A inceput anul scolar.

| paramore a răspuns:

Trezeste-te dimineata la 5 si du-te la munca in locul meu ca iti tin eu plictisealalaughing

| SeNyS a răspuns:

Eu de ex, in momentul de fata sunt in casa pentru ca afara ploua, ascult muzica, un suc.la tv si o sa mai fc o tema alea alea...altceva pe vremea asta nu merge straight face

| Cristyn a răspuns:

Nu stiu, o liniuta... ceva hmmm?rolling on the floor

| andreea_1432 explică:

Daaa
sigur
spune
ador sa citesc:X
mersi >big grin

| iuliana1221 a răspuns:

Incearka sa bati si tu pe cineva e chiar distractiv...mai ales cu tocilarii...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste, scrie in plus daca esti la o anumita facultate, studiaza in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un animalut cevatongue...la mine a functionatbig grin