| kkkmakafull a întrebat:

Pls help happy deci. dupa ce l-am inselat de 3 ori,iar ultima oara am dat-o nasol, l-am inselat cu un prieten foarte bun al unui prieten de al lui, 2 prieteni buni de ai lui, stiu de inselat, in fine...acum 2 seri m-a intrebat daca m-a durut cand il sarutam pe respectivul,nu am vrut sa-l mint,asa ca i-am spus verde in fata"nu"el a zis ca l-a durut enorm,si ieri seara mi-a zis ca trebuie sa ne desp, ca il doare dar nu mai poate, dupa s-a razgandit spunand sa luam o pauza de 2 sapt,nu am fost de acprd dar am acceptat,iar dupa o ora m-a sunat sa-mi spuna ca nu poate dormi daca stie ca noi suntem asa,si ca nu mai vrea pauza si mno.a fost ok,treaba e ca pur si simplu,a devenit indiferent,el lucreaza fix langa un liceu de fete, si mie teama sa nu fi cunoscut pe cineva, de ce spun asta? pentru ca inainte dupa ce termina munca la 5 jum ma suna, acum se face 8 si nu ma suna,sincer cred ca are pe cineva acolo, nu stiu dc.si treaba cu pauza. duminica a fost ziua mea noi avem o relatie la distanta,el la bucu,eu la petrosani,in fine mi-a trimis un pachet,acolo era cadoul,un ursulet mare si frumos,o felicitare si o cutie de ciocolata,iar fix dupa ziua mea, a doua zi, a trebuit sa-l sun eu la 8 jum pentru ca am asteptat sa ma sune el,dar nu a sunat pana nu am sunat eu,nu ma deranjeaza ideea de a suna eu,dar voiam sa vad cv interes, stiti ce zic, adica de la 5 jum pna la 8 jum n-ai putut sa dai un amarat de apel sa stiu si eu ce-i cu tine? pe bune acum. si mai am o prietena care e zdreamta... zdreamta pe bune si se tot supara ca stau cu ea,azi m-as unta,eram in pauza,si cand a auzit ca stau cu ea la geam,s-a suparat, cand merg cu ea la scoala imi zice ca"mergi cu zdremte la scoala"si ma dernajeaza acest lucru, eu l-am inselat de 3 ori,si acum ii e teama ca prietenia cu ea sa nu ma afecteze, dar nu ii dau dreptate, pentru ca nimeni nu ma pune sa fac ce face ea sau bla bla.in fine.inainte ma suna..sa vada ce fac..acum e indiferent sincer cred ca are pe cineva.eu vreau sa ii propun cand vb cu el, o pauza de 2 sapt in care sa ne reevaluam sentimentele,repet,pauza nu e o despt, ci doar o pauza, punct si virgula.voi ce credeti?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate acum isi ia revansa fata de tine si se va desparti la un moment dat, daca eram in locul lui ma duceam la 6 prostituate sa ma simt bine apoi iti ziceam hasta la vista babe.

| DNSK a răspuns:

Tu l-ai inselat de 3 ori cu prieteni de-ai lui, iar acum ti-e frica ca se incurca cu vreo pustoaica? zi mersi ca stat cu tine in conditiile astea. daca eu eram in locul lui, tu nu mai aveai cum scrie tot romanul asta. la 3 m sub pamant nu exista wi-fi

| SkyPilot a răspuns:

Mi se pare atat de aberanta situatia asta incat as zice ca esti un troll. Daca eram in locul lui nu mai voiam sa stiu de tine dupa primul pas gresit. Cum sa mai am vreun pic de incredere in tine? Cum sa te mai sarut cand nu stiu pe ce ai pus gura pe unde ai fost? La ce as mai sta cu tine? Stau cu o fata care e a mea, care ma iubeste si ma respecta si nici eu nu dau pe-alaturi. Ma pot descurca sa ma culc cu alta fata in fiecare saptamana, de ce sa stau cu una ca tine cu care clar nu am nici un viitor?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Wow! Tu fetita, ai o problema...mare! Pai tu ai fost cu s-ar zice pe romaneste o c**va si tot de la el astepti ceva? Prost el ca nu s-a dus dracu de prima data! Daca s-a intamplat de atatea ori, se va mai intampla de...multe ori.Chiar nu stiu ce vede la tine!

| ALGator a răspuns:

Noi ce credem ce? Ma pauze, pune virgule puncte, incepi alineate noi. Fii coerenta altfel nu are nimeni rabdare sa citeasca deliruri in proza.
Eu asta cred, dar din ce scrii nu rezulta ce vrei tu sa afli de la noi.

| Hαppiηеss a răspuns:

Acum gandeste si tu putin logic, ce interes mai poate sa starneasca o femeie care inseala pe unde apuca si cu cine apuca?!
Este si normal ca s-a indepartat poate chiar si-a gasit pe altcineva, o fata cuminte probabil.
Relatia asta se va sfarsii oricum si singura vinovata esti tu, pe viitor daca vrei sa fi luata in serios respecta-ti partenerul si relatia...si pastreaza-ti decenta!

| TeckTonik997 a răspuns:

Cred ca ai merita sa iti sparga gura, sa iti dea un pumn de sa iti sara ideile tampite, curvariile, fitele, gramatica stricata si bineinteles, dintii.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Pt ce ai facut femeie nenorocita si ipocrita, se duce la toate parasutele care le gaseste, iti va face in ciuda si daca mai ai tupeul sa comentezi, te va rupe cu bataia! Bataie de aia ca in MMA, smurdul te va mai ridica de acolo!

| Me01 a răspuns:

După tot ce ai făcut mai ai pretenții sa te sune, crezi ca el te considera o fata cuminte, esti inca una cu care incerca sa ii treacă timpul, tu chiar nu vezi cum esti dau aștepti comentarii pe TPU sa veZi cum te vor face toți. Nu am nimic cu tine e viata ta dar...

| piticelm a răspuns:

Mai vrei sa te mai sune? Cum poti sa fii in halul asta? Daca iti arde de altele, lasa baiatul in pace sa fie cu cineva care il merita, nu cu una ca tine! El se supara cand aude ca umblii cu aia? Pai mai bine s-ar uita ce are la usa.Esti jalnica! mi-ar fi rusine sa povestesc asa ceva.Dar c*****e, nu au rusine!

| Rebeka88 a răspuns:

Stai sa inteleg...tu l-ai inselat de 3 ori, si tot tu te superi? normal ca "POATE" are ceva cu alta, o meriti! el se pare ca e devotat, tu esti problema.as vrea sa ii spui sa nu se mai chinuie pentru cineva care nu il merita! si stiu ca nu iti place ce auzi dar aici doar un disperat dupa funda ti-ar raspunde ca el e porc si tu printesa!

| BvBFan a răspuns:

După ce l-ai înşelat, tu chiar crezi că meriţi să ţi se arate interes? Este o veche vorbă care se poate aplica şi în cazul tău şi anume: "Respectă şi vei fi respectat."

PS: Româna ta sucks big time. Nu mă interesează dacă "ai scris de pe telefon" sau orice altceva, însă exprimarea ta e jalnică.