| emiliman a întrebat:

Plx. ajutati-ma! Luna trecuta am facut sex cu prietenul meu si s-a rupt prezervativul dar am luat postinor si dupa doua zile de la sex mi-a venit si ciclu. luna asta ar fi trebuit sa-mi vina ieri cu tot cu intarzierea de 5 zile de la pastila. dureri menstruale si sensibilitatea saniilor am, deci ar trebui sa-mi vina in zilele astea. oare sunt insarcinata?

Răspuns Câştigător
| dydyyyy a răspuns:

Buna emili:*si eu am fost in situatia ta aproape dar mie mi-a venit normal.
in ceea ce te priveste pe tine nu cred ca ai dc sa iti faci griji pentru ca e perfect normal sa te dereglezi(asa scrie si in prospect)
pastilele astea sunt destul de sigure si daca le-ai luat la termen nu ai dc sa te ingrijorezi.asteapta fara sters sa iti vina(stresul dauneaza si de aia poate iti si intarzie). mult succes:*funda?:d

1 răspuns:
| YourGirl93 a răspuns:

Nu cred. De obicei pastila isi face efectul. Am avut exact aceeasi problema si nu am patit nimic. MI-a intarziat primele 2 luni dar nu mult.tot asa vreo 4 5 zile. Astepta sa vezi daca iti vine daca nu fa-ti un test.