| myworldis5784 a întrebat:

Poate e o intrebare ridicola dar please help me with one answer. with one good answer and i will give you a gift!
Exista riscul sa ramii insarcinata daca?
In timp ce o pereche face baie, eventual are loc masturbarea reciproca, iar domnisoara e asezata in bratele baiatului, la un moment dat fata fiind foarte excitata, insa n-a fost introdus penisul in vaginul ei (eventual deja putea sa intre penisul lui in vaginul ei fara nici o problema, dar nu a fost introdus), insa baiatul cu pricina a ejaculat!
Acum se pune problema daca fata era asezata in asa pozitie incit vaginul ei era lipit de penisul baiatului, exista riscul ca ea sa ramina insarcinata, in momentul in care el a ejaculat vaginul fetei a fost umezit de spermatozoizii lui.
Poate ramine insarcinata?
(Situatia se petrece in cada, in baie) Am mare nevoie de ajutor, si as dori raspunsuri cit mai concrete, apropo fata e virgina

Răspuns Câştigător
| mishuiv a răspuns:

Daca in felul asta o femeie ar ramane insarcinata probabil ca populatia pamantului ar depasi 100 de miliarde, daca penisul nu intra adanc acolo unde ii sade bine de obicei si ejacularea nu se produce inauntru sansele de a ramane insarcinata sunt egale cu00000000000000000000, asa ca stai linistita, spermatozoizii nu sunt alpinisti

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poate ramane insarcinata, desi riscul este destul de mic.

| Floreenofficial a răspuns:

Uneori este de ajuns un singur spermatozoid ca sa auzi gu gu gu peste 9 luni! sad
fa-ti un test cat mai repede!

| Stefania a răspuns:

Buna! Fa un testwinking

| OanaG a răspuns:

Daca fata e virgina NU, pentru ca inca nu a avut loc contactul sexual ca sa se rupa himenul!

INSA pentru. linistea fete sa faca un testuletz, si de alta data PREZERVATIV domne!

| OanaG a răspuns:

Anonim, cred ca tu esti neinformat, cum pana mea sa ramai insarcinata daca esti virgina rolling on the floor

Tu gandesti?

| nely19 a răspuns:

Buna...eu zic sa nu te speri prea tare, deoarece odata ce tu ai vazut banuiesc ca te`ai spalat nu? Si nu a avut timp sa ajunga acolowinking...sa fi mai sigura fa`ti un testhappy:*

| anonim_9938 a răspuns:

Ai auzit de acel caz cand tatal a facut laba in cada si fii ca lui care a facut baie dupa el a ramas insarcinata?
deci eu cred ca e mult mai aproape de un da ceea c s-a intamplat la tine

| anonim_9938 a răspuns:

Cei tot spuneti voi?
v-ati informat catusi de putin despre himen?
himenul nu e ca o punga
ci mai degraba ca o strecuratoare
sincer iti zic sunt sanse sa fi ramas insarcinata dar undeva la 50%
tu fa-ti un test nu te lua dupa faptul ca esti virgina ca nu stiu ce zic[oana nane esti foarte neinformata]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este imposibil sa ramana insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse dar extrem de miciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse dar extrem de miciwinking

| bumble a răspuns:

Dupa parerea mea nu, nu are cum pentru ca ai precizat ca e virgina.

| bumble a răspuns:

Dupa parerea mea nu, nu are cum pentru ca ai precizat ca e virgina.