| Rivanol a întrebat:

Poate medicul ginecolog sa indice data corecta *cu mici marje de eroare* a dezvirginarii unei fete?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ginecologul NU poate "sa indice data corecta a dezvirginarii unei fete"!

Poate doar preciza dacă deflorarea este recentă ( de câteva zile ) sau nu...

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Un medic ginecolog poate indica cu exactitate data dezvirginarii unei fete.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cu precizie de ceas elvetian dar poate aproxima data dezvriginarii.

| SkyPilot a răspuns:

Doar la cateva zile dupa ce s-a intamplat. La o luna dupa, cel mai probabil ca nu.

| Xpressurself a răspuns:

Daca s-a cicatrizat sau e in curs sunt anumite etape. o data e cam greu insa cu aproximatie s-ar putea oarecum. depinde si de experienta ginecologului.
depinde de "pagube" happy
daca himenul e elastic nu se rupe, daca e intre se rupe in timp. daca e mai dur apare o "cicatrice" mai vizibila.
dupa vindecare incepe sa fie tot mai greu de stabilit.
de ce intrebi mai, ce i-ai facut la fata aia laughing?
fii linistit