| anonim_4396 a întrebat:

Poate o fata sa-mi raspundabig grin? Ms. Uite imi place de o fata(m-a luat odata de mana si am stat aman2 si m-a intrebat daca o mai iubesc, de curand se despartise de fostul prieten)si cand ma vede ori se bucura de pocneste, ori nu ma baga in seama(cand vb cu ea se enerveaza usor din orice zic). am incercat sa vb cu ea da e plictisitor sa vb cu ea asa ca de obicei fac altceva cand o vad. e ciudata isi schimba repede stare de spirit si mie chir imi place de ea. ex. odata m-a rugat sa o conduc acasa i-am zis ok si dupa a plecat repede si eu pana am baut apa si mi-am luat lucrurile ea deja plecase si m-am dus la ea si mi-a zis sa plec sa o las in paca =\ ce *** arE?

Răspuns Câştigător
| nico6 a răspuns:

Buna.eu zic sa intorci putin placa, nu o baga tu pe ia in seama sa vezi cum reactioneaza.eu nu cred ca ia tine la tine vrea doar sa se joace cu sentimentele tale.cautati o iubita sa vada ca nu o astepti pe ia. funda

3 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Rasfatata? Fitoasa? Se joaca cu tine, poate si cu altii? Nu merita sa-ti pierzi timpul...

| nasa96 a răspuns:

Sa o las in pace*(scuze)big grin

| nasa96 a răspuns:

Mersi de ajutor ^^