| ionutz05 a întrebat:

Poate sa ramana insarcinata daca am facut dragoste in prima zi de sangerare?
A facut un test de sarcina si a iesit negativ dar i-a intarziat ciclul aproape o luna.
Ea nu are un ciclu regulat deci va intreb poate sau nu sa fie insarcinata?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Nu cred că e să mai facă un test de sarcină.

FantaSZy.

1 răspuns:
| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Atunci stai linistit. Daca a facut testul de sarcina si a iesit negativ, nu`ti mai fa atatea griji. Toate intarzierile astea sunt datorate de la oboseala si mult stres, sunt normale pentru varsta noastra. Daca vrei sa fii si mai sigur, du-te la farmacie si mai ia un test de sarcina si sa-l repete.

Altadata fi`ti mai grijulii si folositi si prezervativ ca sa fi`ti mai siguri.

Bafta!