| nimicaici a întrebat:

Poatie sa fie dragoste adevarata pentru o persoana care nu impartaseste sentimentele?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Da se poate si te simti bine doar cand vezi ca persoana respectiva se simte bine.Am citit undeva ca cel mai mare favor pe care il poti face dragostei este sa o ti secreta.nu mi se pare atat de aberant cand ma gandesc ca daca este sa fie o sa fie. Poate doar sa ii spui persoanei in cauza.

| Iulia26 a răspuns:

Nu, o dragoste neimpartasita nu e dragoste.

| Bez3a a răspuns:

Da dar mai greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Exista persoane care nu isi impartasesc sentimentele, dar care iubesc cu adevarat.In mare parte,acest fapt este cauzat de un fost esec si nu mai are curajul sa isi exprime adevaratele sentimente,desi in el/ea, zace o dragoste adevarata, reala si foarte puternica.Mult noroc.

| AnkuEmil a răspuns:

Nuuu. in nici un caz