| CAMIOANIEEE a întrebat:

Pornografia poate fi considerată o artă?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate fi considerata, dar nu asta e scopul lor laughing))
doar banii conteaza si cum exista milioane de astfel de filme, numai arta nu mai e

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, este o arta in care conexiunile intre doua fiinte, mai exact copuri alterneaza intr-o armonie sublima, unde frustrarea, teama nu isi au locul, este un tabloul magnific al libertatii poftei trupesti si a dorintei de pasiune manifestata prin cuprinderea intr-un mod impecabil si delicat. da pornografia este o arta sensibila, nu oricine o poate intelege, doar oamenii cu mintea libera, deschisa au puterea de a exprima simturile vibratiile provocate de aceasta arta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de cel care raspunde.

| sabin89 a răspuns:

Da, arta de a te degrada.