| buburuza17 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca nu și-a dat drumul in mine?

Răspuns Câştigător
| JohnCena02 a răspuns:

Normal. Sa ne chemi peste 9 luni sa vedem minunatia. Felicitari esti mamica!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In anumite conditii exista o posibilitate foarte mica si anume daca esti in perioada fertila de dinaintea ovulatiei iar partenerul nu este intrutotul stapan sa-si coordoneze perfect procesul de ejaculare, De asemenea si in cazul in care sexul urmeaza la putin timp dupa ce partenerul a ejaculat dintr-un anumit motiv, deoarece intotdeauna va ramane sperma in uretra de unde se va prelinge insesizabil in vagin in cazul in care nu a fost eliminata prin cateva urinari. Deci posibilitatea exista chiar daca este foarte mica.Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca a fost neprotejat, este posibil din cauza lichidului prespermatic, pentru ca este purtator de soldatei care aduc sarcini nedorite.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu ai cum!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu.

| madalinamadu a răspuns:

Da

| Sweet155 a răspuns:

Nu