| gregory_2444 a întrebat:

Pot sa fiu insarcinata chiar daca mi-a venit ciclu si nu am simptome? Sunt intr-o dilema deoarece in urma cu exact 27 de zile am facut sex neprotejat dar el e foarte sigur ca nu s-a terminat in mine.Sunt ingrijorata.Cam cat la suta e posibil sa fi ramsa insarcinata? Multumesc

Răspuns Câştigător
| doar.eu a răspuns:

Si daca ti-a venit ciclul, se poate sa fii insarcinata.Si daca nu s-a terminat in tine, in timpul excitarii penisul secreta niste picaturi care contin spermatozoizi.
Eu te sfatuiesc sa te duci repede la farmacie si sa iei un test de sarcina.Asa, pentru linistea ta

7 răspunsuri:
| Te besk a răspuns:

73% sarcina! fa un test! daca e pozitiv mergi la ginecolog
!

| Te besk a răspuns:

Sau la doctor house!

| ewen a răspuns:

100%, fa un test de sarcina

| ramonaky25 a răspuns:

Pt siguranta ta, fa cat mai repede un test de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un test de sarcina! e posibil sa iti intarzie! sa fii bine >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. poti fi gravida. dar mai sigur ar trebui sa consulti un doctor pentru a fi sigura de asta. dar... daca u nu ti ai dat drumul odata cu el este posibil sa nu fi ramas. te pup

| gregory_2444 explică:

Mentionez ca am facut sex chiar in prima zi de la terminarea menstruatiei...