| anonim_4396 a întrebat:

Poti cumintii un baiat mai golan?laughing:*

15 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Desigur, ti-l modelezi dupa bunul tau plac!

| DNSK a răspuns:

Daca stii cum! altfel te cuminteste el pe tine.

| Aasdfghj a răspuns:

In mintea ta, da. In realitate nuhappy

| AnnnaMarrria a răspuns:

Din propria experienta iti pot spune un maare DA! Trebuie doar sa existe iubire, comunicare, sinceritate..incredere Si vointa

| OnuOnulică a răspuns:

Prin diferite metode poti, insa trebuie si el sa vrea... daca nu vrea el atunci iti e cam imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e adevarat ca si mos craciun exista, NU MINT!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar sexul anal chiar face minuni. Cumpara lubrifiant!

| sweetangels a răspuns:

N-are rost... oricum el va avea pretentia ca tu sa fii sfanta sfintelor...merita?

| Anaad a răspuns:

Nu. Se va lasa 'reinventat" de tine, pana va obtine ceea ce vrea, sau cat relatia ii va face placere. Dupa ce e agasat/plictisit poti sa te astepti ca te va face sa suferi.

| Marin1376 a răspuns:

DA big grin

| Marin1376 a răspuns:

Da

| Satu_Mare_Consilier_1969 a răspuns:

Problema e la tine, de ce te simti atrasa de un golan? Rezolva-ti problema interna, si vei avea acces la un baiat bun. Altfel, vei incerca toata viata fara succes sa schimbi golanul, devenind victima lui, si iti va place asta.

| ButerfflyColors a răspuns:

Dacă el te iubeşte şi tu i ceri acest lucru cu siguranţă o va face.Dar eu zic să nu-i ceri asta deoarece v-a crede că vrei să îl schimbi şi nu pică bine.

| Marieta69Gheorghe a răspuns:

Du.l la biserica

| DenisaSipos a răspuns:

Da, poti "cuminti" un baiat mai golan de fel. Atunci cand te iubeste, pune suflet si cand il cunosti foarte bine, iti vei da seama ca toata "golaneala-prosteala" sa va fi doar de fatada.