| BrokenAngel123 a întrebat:

Poti deveni lesbiana? asa degeaba, fiti seriosi va rog

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este nimic in neregula cu tine.Dai dovada de un comportament normal.Ca dovada sta faptul ca dupa cele intamplate cu vara ta cu care te-ai sarutat in acest moment acel comportament ti se pare deplasat/ciudat.

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Suntem serioși, tu nu prea ești cu așa o întrebare.
Lesbiană te naști, nu devii. Dacă nu ești „programată" să îți placă (și) fetele, n-o să poți avea vreodată o relație cu una.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, orice e posibil.

| LoveSleep a răspuns:

Liniștită.

Răspuns utilizator avertizat
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Sunt multi homosexuali care se nasc in randul crestinilor. si e normal asta. pentru ca tine de codul genetic. nu de anturaj etc. cum e mitul la crestini. stiinta a dovedit ca aproximativ 10%-15% din 500 de specii de animale au comportamente homosexuale. http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals
deci nu poti deveni lesbiana asa degeaba. am mai vazut fete care au trecut de la a avea baieti la a avea relatii amoroase cu fete din cauza ca au fost dezamagite cu baietii. dar cred ca erau bisexuale dinainte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

"dar cred ca erau bisexuale dinainte.". LOL rolling on the floor laughing
De ce trebuie sa fii neaparat bi sau homosexual ca sa fii impreuna cu cineva de acelasi sex? Nu poti doar s-o faci din prostie si din disperarea de a fi cu cineva.
Lumea din ziua de azi face orice doar ca sa fie intr-o relatie. Am vazut la viata mea tone de fete absolut splendide care se cupleaza cu baieti urati, prosti si sarantoci. Asta e disperare si disperati/disperate de genul gasesti la orice colt de strada.

| e1xtz a răspuns:

Serios.da degeaba nu merita

| bibi001 a răspuns:

Pana nu vezi tu daca ai o altfel de atractie fata de fete nu ai de unde sa stii ca esti lesbiana.

| BrokenAngel123 explică:

Si daca nu vreau sa devin si nu mi place?laughing

| BrokenAngel123 explică:

Adica vreau sa spun ca acum o săptămana mi-au venit gânduri de astea asa naspa, si tot ma gândesc cand eram mai mica ca m-am sărutat cu verișoara mea, dar mie imi plăceau baieti dar ma mai jucam cu ea si ne sărutam, si acum cand merg la scoala ma ia si frica sa ma uit si la fete, mi se pare ciudat, nu stiu ce este cu mine.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru BrokenAngel123):

Nu este nimic in neregula cu tine.Dai dovada de un comportament normal.Ca dovada sta faptul ca dupa cele intamplate cu vara ta cu care te-ai sarutat in acest moment acel comportament ti se pare deplasat/ciudat.