| anonim_4396 a întrebat:

Poti lasa o fata gravida prin scurgere?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care nu s-a produs/existat o ejaculare de sperma in ultimele cateva ore, atunci in lichidul preejeculator nu pot exista spermatozoizi deoarece acesta este steril in momentul producerii ei de catre glandele Cowper deci nu se poate forma o sarcina. Sanatate!

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Scurgerea de la baie?

Răspuns utilizator avertizat
| seth2016 a răspuns (pentru LoveSleep):

Sa stii ca nu m-am uitat la raspunsul tau!

| seth2016 a răspuns (pentru LoveSleep):

E a doua oara LoveSleep. A treia oara sa stii ca nu mai suport. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru seth2016):

A 3-a oară te dau în judecată laughing

| seth2016 a răspuns:

Scurgerea asta e menstruatie nu? Sau alt fel de scurgere. Unii tineri incearca azi si prin scurgerea de la baie. Fara prea mare succes.