| adriana_1211 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca ai facut in timpil mestruatiei neprotejat dar nu a ejaculat in mine?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da. Este mai mic riscul, dar există. Rişti foarte mult să faci o infecţie.

| daii a răspuns:

Chiar daca nu a ejaculat in tine, inainte el are un lichid care contine spermatozoizi.Deci poti ramane insarcinata si daca nu si-a dat drumul in tine. Oricum, fa-ti un test de sarcina cat mai repede.Succes!

by daiiwinking

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy. in cazul in care nu a ejaculat in tine, sansele sunt destul de scazute. Pe viitor incercati sa va protejati. ByE >big grin

| alexandra35 a răspuns:

Buna.
Si o singura picatura e de ajuns, mai bine mergi la farmacie si iti cumperi un test de sarcina.
Mult noroc!

| adriana_1211 explică:

Multumesc pentru sfaturi, asa am sa fac, dar dupa cat timp pot sa fac testul de sarcina? Eu am mai multe cunostinte care o fac neprotejat si mai multe ture una dupa alta si nu a ramas insarcinata, dar cred ca depinde dupa persoane.

| adriana_1211 explică:

Multumesc pentru sfat, am cunostinte care o fac fara prezervativ si mai multe ture una dupa alta si nu au ramas. Dar am sa fac un test de sarcina, dar dupa cat timp sa il fac? Ultima relatie sexuala am avut-o ieri.