| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa faci sex cand esti la ciclu?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! cu o igiena corespunzatoare, si dac pe el nu il deranjeaza! Statistic, cam 15 % dintre sexul frumos simt mai accentuat apetitul sexual in perioada ciclului!

mlm
| mlm a răspuns:

Se poate importanta este igiena si daca partenerului tau ai face placere sa faca asa ceva.

Janina
| Janina a răspuns:

Ia incearca, vezi, poti?

| bibitza a răspuns:

Da winking

| bibitza a răspuns:

Si placerea este mai mare la unele fetewinking

| 17girl a răspuns:

Da, se poate dar, dar pentru unele persoane e cam incomod daca intelegi ce vreau sa spun happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce te retine? Noi in nici un cazrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu asta vreau sa aflu si eu, daca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da poti sa faci fiindca nu te tine nimeni da sunt sanse sa ramai insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuu deloc, este demonstrat de mai multe persoane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ca o sa te inbolnavesti

| bibilulla a răspuns:

Sigur că poţi... dacă te referi la faptul că e sigur sau nu, stai calmă e normal