| anonim_4396 a întrebat:

Povestea e urmatoarea: am fost intr-o excursie de 5 zile si a venit si el (noi de cunosteam de vreo cateva saptamani, dar doar la genul la care ne salutam si intrebam ce faci si atat) ma rog... cat am stat in excursie primele trei zile nu a fost cine stie ce, adica era cam indiferent, dar in ultimele doua zile am stat mult impreuna, intr-o seara m-a sarutat iar in ziua urmatoare, in drum spre casa (mergeam cu autocarul-asta fiind ieri) am stat numai impreuna, ma tinea in brate, ma saruta etc Mi se parea ca e mort dupa mine, parca ma sorbea din priviri, nu rezista o secunda fara mine. aseara inainte sa ajungem acasa, cand inca eram in autocar mi-a luat nr de telefon, ne-am mai sarutat totul bine si frumos.

azi ma asteptatm sa ma sune macar, nu m-a sunat deloc. I-am dat un mesaj si nu mi-a raspuns la el. Care e faza? Il doare mana sa ma sune? sa dea un mesaj? nu inteleg de ce face asta, e vreo mare faza sa iti calci putin pe orgoliu si sa o suni pe tipa cu care ai stat in brate doua zile si ai sarutat-o continuu? Puteti sa ma lamuriti voi/

3 răspunsuri:
| Nov a răspuns:

Doarme angry lasa-l sa doarma angryangryangryangry

| AidaTFF a răspuns:

Cam la fel mi s-a inpamplat si mie...
dar baiatul ala,
nu suntem inca impreuna, mi-a spus ca ma iubeste...nu prea stiu ce sa fac.Imi spuneti voi?

sunt indragostita de cineva pe care NU'L cunosc, si e cu 39 de ani mai mare ca mine...e o vedeta

| BogdanEagle a răspuns:

Probabil a renuntat la tine pentru o alta fata, foarte multi oameni au patit ce ai patit tu sau o fi un smecher dala care o zi e cu o fata o zi cu alta (funda plz)