| Kozy a întrebat:

Prietena mea a plecat in Spania in vacanta, unde a intalnit un vechi prieten cu care a tinut legatura. Dupa amiaza am intrat pe Messenger si am vazut la avatarul ei poza cu acel baiat sarutandu-se. Acum nu stiu ce sa mai fac. Sunt decazut psihic, nu imi vine sa cred. Daca puteti sa ma ajutati intr-un fel sau altul cu niste sfaturi ar fi minunat. Multumesc!

9 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Nu te merita, e evident. E nasoala faza asta si nu pot intelege asemenea ''specimene''.
Mai bine termin-o cu ea. Ramai singur o perioada.Nu te mai gandi la ce a fost.Incearca sa iesi in oras, cu prietenii la o bere, ceva... plimbare. Uita ...nu-ti mai aminti.Nu te merita!
''Roata se intoarce''. O sa se intoarca la tine -asa fac toate- dar, ti-as recomanda sa nu o ''ierti''. O data ce s-a intamplat asta, o sa se mai repete.Si chiar nu merita. O sa-ti gasesti o fata care sa te iubeasca, sa te merite.
Cum e valabil si la baieti citatul ''Baietii vin si se duc'' asa e valabil si la fete ''Fetele vin si se duc''. Nu merita!
:*

| shtephie a răspuns:

Nu te iubeste! Incearca sa o uiti!

| paramore a răspuns:

Intreab-o ce e cu poza aia si de ce te ia de fraier, sa iti spuna daca mai simte ceva pentru rine sau nu.
dar se pare ca nu, daca si-a pus poza aia la avatarthinking urat din partea ei

| ßέßέ a răspuns:

Trebuie sa ai o discutie cu ea. E cam nesimtita, daca isi pune poza la avatar cu altul inainte macar sa iti spuna ca vrea sa va despartiti.Probabil s-a gandit ca daca vezi poza, oricum ai sa intelegi ideea asa ca ce sa se mai chinuie. Urasc fetele astea care isi bat joc. straight face Sfatul meu e sa renunti la ea pentru ca e clar ca nu te merita si pe deasupra te ia de prost daca are atat tupeu cu poza. Ai grija ce faci. :*

| Snow a răspuns:

Sincer daca te-ar fi iubit nu ar fi facut asta.Incearca sa te indepartezi de ea iar cu timpul o sa o uiti. Bafta

| BellaRagazza007 a răspuns:

FRate nu este evident? nu te mai iubeste!
Ce. l mai bine, (prima sa. i dai papucii) este sa vorbesti cu ea, deschis. sa. ti explice situatia, si de ce a facut kiastia asta.
Poi, po. ti sa. i dai linistit papucii, pentru. ca nu te merita.

asculta ce. ti zic eu... bafta!

| Deutza_4524 a răspuns:

Nu te meritawinking. uita de ea si incearca sa iti gasesti o prietena care sa te aprecieze pentru ceea ce esti tu.Intodeauna se intoarce roata, si stai linistit ca va fi pusa si ea in situatia in care esti acumhappypoate ceva mai rau. Te pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au facut ei se sex si dragoste.pai ce broasca, nu canta pe uscat doar? credeam ca stii.

| Kozy explică:

Multumesc, chiar asta am incercat sa fac, o sa reusesc sigur, sunt ambitios de fel. Multumesc la toti.