| irinaxzxzcf a întrebat:

Prietena mea cea mai buna are doar 13 ani si a avut pana acum 7iubiti de 18-21 de ani, o data a fost cu 3baieti in acelasi timp.Ii sta capul doar la baieti, s-a lasat de invatat si are doar note mici.As vrea sa o ajut, ce as putea sa ii spun ca sa o fac sa ramana cu picioarele pe pamant?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Pune-i chiloti de tabla

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Spune-i că ai așteptări mai mari de la ea.

7 sunt puțini la 13 ani, se poate și mai bine.

| Doub a răspuns:

Nu ne mai minţi, ştim că eşti invidiosăăă pe ea. sad

| R0R0 a răspuns:

Spune-i ca o sa aiba timp de baieti dupa ce va mai creste.

| Florentina9210 a răspuns:

E o mica tarfulita, cum a fost si a mea. Dupa ce am aflat ce am aflat despre ea, nu am vrut sa mai aud de ea. Nu ai ce sa ii faci. I-a intrat chestia asta in cap, cu greu o mai aduci pe drumul cel bun. Eu zic sa nu te complici.

| Staind a răspuns:

Scuze ca ti-am furat cea mai buna prietena.

| EneCristian a răspuns:

Doar atat gandeste-te ca in intreg liceul meu toate is tarfe 15 ani si gagicasu are 32 cu familie in orice caz scapa de ea ca in afara de p.; a nu are altceva apropo recomand o noua slujba Pasarela sau centura.

| e1xtz a răspuns:

Sunteti din Vaslui?

Răspuns utilizator avertizat
| Alle0019 a răspuns:

Indeparteaz-o de tine, am avut si eu asa "prietene", asa e cel mai bine.