| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea in timp ce vorbea cu altu si eu asteptam sa imi raspunda la sms deci vreau si eu cateva concluzi/pareri.

ea: buna cf/?

el: da esti amorezata?
ea: Bine. Nus amorezata. Dk sa fiu

el: de baiatul de langa tine
ea: Bine. Nus amorezata. Dk sa fiu

el: ziceam si eu
ea: aaa ...si kmz. vi sambata la disko. A eu cred ca te refereai la poza de profil

el: da la poza de profil ma refer

el: si nu vin la disco
ea: Bine. E nu aveam ke fake. Si m-am pus cu el intr-o relatie

el: aaaa deci esti cu el nu?
ea: Da. Kam asa, sti ca nu-i asa dragut da ma iubeste simi fake toate poftele

el: eeeee na
ea: Ba da. Si kmz

el: eu nimic

el: tu ma iubesti pe mine?
ea: Da ca in prima zi de eivort. Niki macar nt te cunosc bine

el: a esti jmechera?
ea: eu niciodata eu sunt"sinkera" mai ales in fata baietilor

el: a bine bv

Răspuns Câştigător
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Pune punct acum frate, n-are rost sa-ti pierzi timpul cu asa ceva.
-caracter = 0;
-limbaj si ortografie = 0;
-iubire, pasiune, dragoste = 0;
-ii place sa i se faca poftele = 10;
-nu esti dragut = 10;
-nu are ce face = 10;
-e ''sinkera'' in fata baietilor, mai ales in fata ta = 10 zice ea, 0 zic eu

Urat, nu se poate mai urat decat atat.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vrei o parere.
Cauta o fata cu care sa nu-ti fie rusine sa iesi pe strada, macar.

| neutrino a răspuns:

Demential dialog, dar fata asta te place!

| sofisis a răspuns:

O doamne. Ma doare capul de la asa discutie. Agramata rau prietena asta a ta.
Trecand peste asta (cu un Nurofen, doua) ...ma baiete ma...isi bate joc de tine, nu te respecta, te tine de papagal pana cand vine altul mai bun.
Spune-i ""te pup, pa, pa" cat mai repede. Si nici nu ii da motive ca nu merita respectul asta din partea ta. Scurt, simplu si la obiect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Biatche.
E genul de fata care are poze cu duckface facute in oglinda murdara de la baie, descrieri cu statusuri copiate de pe net si comentarii cu „frumy pup yuby"... dar astea nu sarcastic, ci serios. Ah, si care da share la poze de „dragoste" facute de copile de 12-14 ani.
Credeam ca in martie 2014 limbajul ala se foloseste doar ironic/sarcastic.

Trist, cum o ai pe asta pe cap, scapa de ea. O are model in viata pe Monica Gabor.

| unknøwn a răspuns:

Îţi zic de pe ce stâncă să o arunci?

| justsummer a răspuns:

Sincer nu te respecta si nu pune prea mare pret pe relatia voastră de vreme ce ea a fost cea care a initiat dialogul. Probabil caută pe altcineva pentru momentul in care nu o sa-i mai faci toate poftele si-ti va da papucii.

| bogdannr a răspuns:

Ea te tine de pro-st doar ca-i faci toate poftele cel mai bine e sa-i dai tu papucii pentru ca nu peste mult timp o sa tii dea ea asa ca umilesteo tu putinwinking

| danynyo a răspuns:

Va multumesc am sa ascult parerile voastre. daca as putea va dadeam funda la totii.