| anonim_4396 a întrebat:

Prieteni, help! Unui tip din cls. mea ii place de mine (mi-a spus)! Si mie imi place de el dar nu stiu cum sa-i spun! Funda pentru. cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Ti'e greu sa'i spui... "si mie imi place de tine" sau "si eu te consider un tip foarte bun drooling" etc...

Bafta in noua relatie! >big grin

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Dacă ţi-e greu să îi spui.
Spune-i pe mess. laughing

| Ioana2518 a răspuns:

Sigur ai pana in 14 aniwinkingtrimitei biletel dragalaughing

| piktor a răspuns:

Pai daca ti-a spus nu vad ce e asa greu... I don't want to see

| AlinaFilip99 a răspuns:

Azi el mi-a spus pe mess ca vrea sa fim impreuna! si eu am spus ca si eu as vrea!