| JustThat a întrebat:

Prietenul meu m-a chemat afara dar vroiam sa ma despart de el peste putin timp. S-a comportat la fel de rece si i-am spus ca dau un telefon si fara sa ma vada am plecat laughing devil. M-a sunat si nu i-am raspuns dar apoi i-am dat un mesaj si i-am explicat fapta mea. El m-a sunat si era foarte nervos. Sincera sa fiu am inteles ca se juca cu mine. Credeti ca am facut bine? happy Ce credeti ca se va intampla in continuare?

3 răspunsuri:
| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Sigur el va incerca acum sa se razbune pentru ce ai facut uh sau o sa incerce sa te faca geloasa stand cu o fata si sarutandu-se cu ea de fata cu tine. Ce ai facut tu chiar nu mi. a placut, trebuia sa ii spui in fata ce ai de spus, mie imi place sa mi se spuna in fata chiar daca supara sau doaresad

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Alta julita din dragoste laughing perversa din dragoste laughing
Mircica unde ai disparut happy

| Placintica_8625 a răspuns:

Pai eu cred ca...va veni dupa tine si mi-e frica sa nu-ti faca ceva, adica stii cum sunt barbatii, probabil nu era la fel daca-i faceai o despartire dulcelaughing, oricum stai linistita am observat ca ai foarte mult tupeu, si o personalitate puternik si asta in unele cazuri aduce castigwinkinghappy