| Asaca a întrebat:

Prietenul meu mi_a zis ca il sperie atitudinea mea " ca il plac prea mult" si acum este mai distant...si nu inteleg DE CE? El mi_a demonstrat ca ma place si eu simteam ca si el este indragostit de mine (mi_a facut sex oral si ma lins si in fund}, suntem de 2 luni impreuna si eu sunt indragostita de el, nu stiu cum sa procedez, de ce s a "speriat"?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti prea disperata

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Si "ai simtit "ca este indragostit de tine doar pentru ca ti-a facut oral? Nu incurca placerea cu indragosteala.
Poate esti prea posesiva si il sufoci! Poate a fost mai libertin in relatiile ce le-a avut.

| Danysan a răspuns:

Daca nu faci trolling atunci pot spune ca aici vb de o comunicare proasta in relatie.E clar ca tine la tine mult de vreme ce ti-a facut atatea dar ma intreb oare daca tu i-ai face lui asta laughing.vb cu el si fa-l sa inteleaga ca e oki sa arati ceea ce simti pentru el pentru ca il "Iubesti"si nu e ceva de formalitate.Crede-ma ca daca iubesti sincer te apuca si noapte sa auzi vocea iubitei/iubitului.Asa ca el gandeste cam prost si ar trebui sa reconsidere gestul pe care l-a facut.Incearca si tu sa nu il sufoci chiar asa de mult pentru ca nu vrei sa i se ia de tine nu? Bine ca sunt cupluri si relatii diferite cum suntem si noi.E posibil ca unii sa ses iubeasca ca nebunii o viata fara sa se mai sature pe cand altii sa se stinga usor usor.Important intr-o realtie e sa vrei sa te implici. daca nu mai ai interes e clar ca esti prea pocnit si habar nu ai sa gandesti matur(asta referitor la cei care se despart din motive stupide si infantile.In rest sa ai o seara faina.

| grab a răspuns:

Lins in fund? NO WAY!
intreaba-l de ce e distant, poate afli. baietii sunt mai directi si o sa afli un raspuns care sa te lamureasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu urasc persoanele posesive. Oricat de mult l-ai iubi las-o mai moale. Eu ti-as fi ranit sentimentele doar ca sa mai i-au o gura de aer singur. Daca ti-a stat cu limba-n c8t nu inseamna ca vrea sa-i stai si tulaughing)

| LoseYourMind a răspuns:

Iti place de el sau de placerea pe care ti-o oferea? O.o