| fluturealbastru a întrebat:

Prietenul meu vine joi in oras, si eu de aseara sunt pe ciclul si vreau sa se termine pana atunci ce pastile trebuie sa iau ca se termine mai devreme?! vitamina ca il elimina atunci cand exista sau se ia numai inainte? baile cu apa calda dese si alcoolul il opresc? dau fundaaaaaaaa!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista un tratament asa cum vrei tu. Eventual incearca sa faci efort fizic. Vitamina K duce la mentinerea resturilor de endometru in uter si favorizeaza infectiile. Alcoolul si baile calde faviorizeaza sangerarea si o pot prelungi.

| candora a răspuns:

Baile calde dau fluxul mai puternic, vitamina ca ajutawinking

| Silvya18 a răspuns:

Fluturealbastru nu e sexul cel mai important.

| fluturealbastru explică:

@Silvya : ba da, PENTRU MINE este! @Catalin : am 16 ani si nu e asta problema ta!

| fluturealbastru explică:

Am facut sex si pe stoprolling on the floor

| Catalin10_9939 a răspuns:

Dar tu cati ani ai? esti dispusa sa faci sex?