| marry95 a întrebat:

Prietenul tau iti cere parola de la facebook, refuzi sa i-o dai si el se se supara pe motiv ca ii ascunzi ceva, crede ca nu ai incredere in el. El iti spune parola lui si pana la urma accepti sa i-o dai si tu pe a ta. Dupa toate acestea cand esti singura din curiozitate incerci sa intri pe facebookul lui sa vezi daca a fost corect cu tine si observi ca parola e gresita. Cum reactionezi stiind ca nu tu i-ai cerut parola, chiar el s-a suparat ca nu i-ai dat-o pe a ta si acum te-a mintit?

23 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa accepti ca te-a pacalit ca pe o ...copila si sa-i dai papucii ca o persoana matura. Altadata sa stii ca orice fel de corespondenta este strict personala, si a ta, dar si a lui, indiferent cine este sau va fi acesta.

| marry95 explică (pentru neutrino):

Conversatiile personale si ce nu trebuia sa vada oricum eraau sterse...in plus el stia ca imi srie mai multa lume. Fie ca vreau sau nu sunt persoane care imi scriu pe facebook. Problema e ca nu stiu cum sa ii spun...nu i-as spune ca am vrut sa intru pe facebookul lui dar nu am putut.

| neutrino a răspuns (pentru marry95):

Il rogi ca, de fata cu el, sa intri pe adresa lui. Odata intrata aici, te retragi si nu citesti ce este acolo.

| marry95 explică (pentru neutrino):

Asa m-am gandit si eu...in momentul in care vrea sa intre pe facebook sa fiu dragutica cum sunt eu de obicei si sa ma ofer sa intru eu pe facebookul lui laughing

| Emilian65 a răspuns:

Ii dau un telefon si-i spun ca este neserios ca nu mi-a dat parola corecta.

| grab a răspuns:

Nu trebuie sa va luati la d-astea dintr-o mizerie gen parola de FB.
sunt conturi personale si nu se dau parolele decat daca vrei sa iti faca treaba cand nu poti tu. si nu trebuie sa fie cu suparare...

| marry95 explică (pentru grab):

Aceeasi parere o am si eu...dar s-a suparat si a fost foarte insistent. Ma gandesc totusi ca poate si-a schimbat ulterior parola pentru a vedea daca incerc sa intru pe facebookul lui. Si sa vada ce spun cand vad ca nu reusesc. laughing si eu mi-am schimbat iar parola sa vad el incearca sa se conecteze pe contul meu? sunt curioasa daca o sa imi spuna ceva.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ii dai un pumn la ****, pentru toata faza, apoi schimbi parola la facebook

Răspuns utilizator avertizat
| Teardrop a răspuns:

Ce fel de relaţie e asta?

| SweetMinion a răspuns:

Schimbati parola, si eventual prietenul.

| Moryami a răspuns:

I-as cere socoteala.

| marry95 explică (pentru Moryami):

Da, dar tu nu ai vrea ca el sa stie ca ai incercat sa intri pe facebookul lui.

| Moryami a răspuns (pentru marry95):

Pai doara de ce ti-a dat parola? =] Ti-a dat acces sa intri pe Facebook-ul lui. happy

| marry95 explică (pentru Moryami):

Nu sunt genul sa intru sa ii citesc conversatiile, eram doar curioasa daca mi-a spus parola corecta. In plus mie nu imi pasa ca imi citeste conversatiile, el stie ca imi scrie multa lumne...i-am spus inainte. Dar ma simt putin dezamagita stiind ca nu eu i-am cerut parola...el era cel suparat ca nu vreau sa i-o dau.

| Moryami a răspuns (pentru marry95):

Ar trebui sa-i spui ca e prea suparacios. Se supara doar pentru o parola? :o

| Skilline2012 a răspuns:

Schimba parola si nu stiu de ce i-ai dat-o. Lasa-l sa-si roada unghiile.

| emmaemilia a răspuns:

I-ti schimbi parola, il interoghezi, te superi pe el dar i-ti trece, il acuzi si tu iar povestea are un final dramatic
concluzie : in relatii e mai bine fara facebook

acum pe bune mi se pare normal sate superi sau ceva, dar nu duce la extrem, incearca sa vorbesti cu el si intreaba-l de ce nu a fost sincer cu tine si lamuriti situatia