| ღÐeeaĠoneČrazyღ a întrebat:

Pritena mea cea mai buna ar vrea sa se desparta de iubitul ei, desi este constienta ca el o iubeste, nu se simte fericita alaturi de el.M-a rugat sa o ajut, dar nu prea stiu, cum credeti ca ar trebui sa-i spuna ca numai vrea sa fie cu el, dar intr-o maniera >frumoasa...multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Mirabela_6911 a răspuns:

happy
Verde in fata ce simte.
PoAte sa ii spuna : '' Te iubesc foarte mult si sunt constienta ca si tu o faci, si ai facut'o mereu. Insa nu mai simt ce simteam o data. Aceea stare de indragostita si nici acei fluturasi in stomac. ''
Succeslove struck

3 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa se gandeasca bine daca nu mai vrea sa stea cu el, si numai cand e sigura 100% sa ii spuna ca nu mai vrea sa fie impreuna sa nu ii para rau dupa aceeawinking Daca vroia intr-adevar sa se desprta de el ii spunea direct la ce texte sa te mai gandesti cand nu mai vrei sa ai un om prin preajma? Daca o sa ii spuna cine stie ce cuvinte mari o sa il doara si mai rau, mai bine ii dadea de inteles ca nu mai vrea sa stea cu el si pe urma ii spunea ca nu mai vrea si gata decat asa bruscwinking

| Ana 13 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie ca si prietena ta. Mi-a fost greu sa ii spun pentru ca stiam ca o sa-l ranesc, dar in cele din urma i-am zis (nu pe mess, ci fata in fata). Asa a fost mai bine, desi sunt deasemena constienta ca il doare acum. Daca pentru ea este mai bine sa se desparta atunci sa o faca!

| elena_6159 a răspuns:

Cel mai bine e sa zica ceea ce gandeste, ce o deranjeaza, de ce nu se simte fericita dar intr-un mod civilizat fara a se ajunge la discutii contradictorii sau chiar certuri. si e bine sa ii zica cat mai devreme pentru ca mai tarziu este posibil sa se denatureze relatia si sa nu se mai desparta intr'un mod amiabil ci mai "violent"