| racez a întrebat:

Problema legata de o fata:

este vorba de o colega de clasa. a inceput sa-mi placa de ea. m-am lalait cam o luna si ceva. auzisem ca nu vrea cu nimeni din liceu.
acum 1 saptamana a fost ziua ei. i-am dus un pisic cadou, stiam ca vroia unul, si am stat cu ea in parc vreo 2 ore. la sfarsit, inainte sa ajunga acasa, am oprit-o si am pupato pe gura ( nu sarut), si m-a pupat inapoi. dupa ce am mai mers putin am intrebat-o daca vrea o relatie, a zis ca nu stie sigur, ca nu are chef de relatie la scoala ( cred ca ii e frica sa nu se faca misto de ea ). i-am spus ca mai avem o saptamana de scoala... si a zis " nu stiu, vedem, mai iesim si vedem ".

nu stiu cum sa procedez mai departe. eu la scoala si pe acasa sunt destul de relaxat, fac glume, vorbesc. si cand sunt cu ea ma blochez. nu stiu ce sa mai zic ca sa nu se plictiseasca.

ceva sfaturi? cum sa o iau, ce sa ii spun sa stie ca sunt serios, ce sa fac ca sa fiu mai relaxat. orice sfat e binevenit

multumesc.

5 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Ai ma ca e penibil la restaurant in an de liceu lol cum naiba te simti cand stai printre oameni mari.

| Apocaliptic a răspuns:

"a zis " nu stiu, vedem, mai iesim si vedem "." A spus asta ca sa vada cum te comporti tu cu ea.
Duo intr-un restaurant sau intr-un loc mai retras si "deschideti inima in fata iei". Te va crede un om bun care nu o va lasa la greu.A, da, si ai grija cum vorbesti cu ea.

| 9786 a răspuns:

Fi tu insuti cu eahappy nu trebuie sa te blochezi cand esti cu eahappy iesi cu ea in oras, fai o surpriza gen un trandafir alb si un bilet ascuns :d incearca sa o surprinzi cu ce poti si comunica cu ea este foarte importantwinkingtongue bafta:*

| racez explică:

+1 Sakon, nu merge sa o duc la restaurant.

@9786, incerc. dar mereu raman fara imaginatie in preajma ei happy.

alte sfaturi? multumesc celor care au raspuns happy

| racez explică:

Up, altcineva? straight face