| EdiShadow a întrebat:

Probleme cu " organul ".

Salut, am o mare problema cu erectia. Am 18 ani, tanar cu pofta de viata, sexual si toate cele. Problema mea care este?

" Ieri am avut o tipa pe la mine pe acasa, trecem peste detalii. Ideea care este? Am mancat ceva si dupa am baut amandoi, cam 2 pahare de vin negru de fiecare. Am ajuns si in dormitor, am avut un preludiu de 30 de minute si penisul meu inca nu era erect, era MORT! Incepusem sa-mi fac griji, m-am dus la baiee cu pretextu ca ma duc sa beau apa si am stat si am frecat o in mana 3 minute sa mi se scuale, pana a ajunge inapoi in dormitor era MORTALES! sad. Fata s-a ales decat cu sex oral timp de o ora si am bagat scuza ca e de la vin, m-am facut de tot cacatu' "

Am mai avut o experienta de genu, eram in timpul actului sexual nefiind deloc baut si femeia im facea oral si nu stiu cum naiba a deceadat si practic mi s-a culcat in gura ei.

Mi-am sunat din nou varu sa-mi dea sfaturi, a ras de mine, ca de fiecare data si tin mintea ca spunea " Cum DRA*CU sa ti se culce scu la in cel mai calduros loc posibil "? Ieri mi-a zis ca ar fi posibil de la acele pahare si preludiul mult mai mult 30 min +.

Dar nu cred ca ar fi problema asta, de ce zic asta? Nu imi e rusine sa spun, am o problema serioasa si vreau sa scap neaparat de ea. Daca imi bag un film PORNO si doar o ating putin e TAVA! crying( V-am zis, am pofta de viata, ador! HELP?

PS : Sunt asa zise " sprayuri pentruu erectii puternice si de lunga durata " RECOMANDATI?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la emotii cedeaza, cand faci sex nu te mai gandesti la altceva

| EdiShadow explică (pentru mgtow):

Crede-ma ca timp de 10-20 minute ma dedic cu totu' nu ma gandesc la absolut nimic, dar dupa 20 minute nu vad niciun rezultat si ma gandesc " scoala-te in ga tuu ma tii! "

| mgtow a răspuns:

Atunci cumpara o capsula de viagra, o sa coste ceva dar pe moment ti-o tine in erectie si dupa aia mergi la medic cand ai terminat cu ea, se elibereaza fara prescriptie medicala

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu suna prea bine, iti recomand sa te duci la medic, el va sti ce trebuie facut

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ai probleme psiho-emotionale, consider ca este strict necesar un consult medical de specialitate.

| Emilian65 a răspuns:

Reactia penisului tau este normala. Lasa-te de masturbare si de vazut filme porno si ai sa vezi ca totul va fi bine.

| EdiShadow explică (pentru Emilian65):

Nu ai inteles nimic din ce am scris mai sus...

| frostxtq a răspuns:

Nu e de la vin, din contra, vinul ajuta la circulatia sangelui, ar fi trebuit sa fii chiar ok din acest punct de vedere. Sfatul unui medic te va ajuta cel mai mult, nu iti recomand sa testezi niciun fel de spray-uri, s-ar putea sa iti faca mai mult rau decat bine.

| Otto2014 a răspuns:

De la acele pahare e, tu n-ai nimic.

| ImNutellingYou a răspuns:

Bună, știu că poate nu o să bagi prea mult în seamă sfatul meu. Eu fac postliceală sanitară și îți pot spune câte ceva despre. De obicei problemele de, dinamică sexuală se datorează faptului că te masturbezi prea mult [asta dacă o faci ] în mare parte, efectiv îți epuizezi toată energia sexuală și prin asta îți dereglezi sistemul endocrin și dacă continui așa îți epuizezi și energia mentală, așa că dacă, cumva te masturbezi des ai putea face puțină pauză de la chestia asta, dacă te abții problema va dispărea în maxim 1-3 luni. Dacă vezi schimbări și vezi că ți-ai rezolvat problema cu erecția nu exagera cu contactele sexuale doar pentru că ai dat de bine, fi echilibrat, asigură-te că ești relaxat, nu stresat pentru că și stresul sau emoțiile pot face parte din această problemă, nu te gândi la nimic altceva înafară de ce se întâmplă în acel moment, nu lăsa mintea să îți joace feste. Dacă totuși vezi că nu dă rezultate poți face o vizită la un medic sexopatolog/ginecolog și să vezi care e problema. Sper că te-am ajutat în mare parte, oricum problema ta o au mulți adolescenți, nu trebuie să te simți rușinat și apropo băturua uneori are efecte negative asupra erecției, am un prieten care, dacă bea bere și după dorește să aibă un contact sexual pur și simplu nu are efect. Sănătate happy

| EdiShadow explică (pentru ImNutellingYou):

Nu spune prostii, sfatul tau este chiar foarte bun. Iar legat de masturbat doar in dimineata aia a fost, cu gandul sa ma tina mai mult, dar pana atunci 2 saptamani nici nu m-am atins de ea.

Fata asta sta aici 3 saptamani, apoi isi ia zboru', nu este din oras. Deci cu siguranta maine, poimaine, iar va fi in dormitorul meu. Acum am nevoie de ea, nu peste 3 saptamani. laughing)))

| EdiShadow explică (pentru ImNutellingYou):

Si inca ceva, masturbarea este buna, odata pe saptamana chiar este indicat, are efectele ei, eliminam stresul si altele. Adevarat, are si partile ei negative, daca este facuta in EXCES! Cunosc persoane care se masturbeaza in fiecare zii si nu au nicio problema... TI-am zis, daca-mi bag un film, in 10 min ejaculez laughing)). Multi imi spun ca nu ma concentrez, ce **** sa ma concentrez? ca nu ma gandesc la dinozauri si roboti, chiar ma dedic si imi place enorm. Poate ca imi dau interesul sa se simte ea bine si uit de mine? Dar eu ma simt bine doar cand o vad, deci laughing)) HELP!

| stranger2 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun de spray-uri, dar iti recomand sa mergi la doctor, zic ca ii cel mai bine!