| Crisu_8081 a întrebat:

Pt baieti: va plac fetele mai mari decat voi sau va intimideaza?
Pt fete: ati iesi cu un baiat mai mic decat voi? sau ii preferati pe cei "copti"?

Răspuns Câştigător
| sese a răspuns:

De gustibus non est disputandum

30 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Cand eram mai mica ieseam cu tipi mai mari cand am mai crescut am iesit cu tipi mai mici si acum iubi meu este cu 5 ani mai mare ca si mine. asa facem o balanta intre modul de a gandi. big grin

cami
| cami a răspuns:

Nu, niciodata. sincer chiar nu pot sa ma imaginez cu unul mai mic decat mine.thinking straight face.este totodata si inestetic...indiferent de inaltime, se cunoaste diferenta de maturitate.si da, prefer unul mai "copt" happy

| Parintele a răspuns:

Mi-e indiferent...ma urc pe tot ce misca!winking

| lia a răspuns:

Am fost impreuna cu un baiat mai mic decat mine cu un an- timp de 3 ani jumatate. Nu conteaza neaparat varsta cat conteaza mentalitatea. Sunt baieti care ajung la 30 de ani si nu reusesc sa gandeasca la fel de matur cat unul de o varsta mai mica happy

Janina
| Janina a răspuns:

Nu as sta cu unul mai mic decat mine, pai ce il iau sa il cresc...si asa baietii se dezvolta mai tarziu ca fetele, ma olimb cu bebele dupa mine?

| Crisu_8081 explică:

Toti baietii cu care am iesit(scuze cacofonia) au fost ori de aceeasi varsta cu mine, ori mai mari...se zice ca dragostea n-are varsta, asa o fi...inca n-am aflat cum sta treabalaughing

| Crisu_8081 explică:

Carcotasule, ti-e frica sa nu corupi minori laughing iti spun eulaughing

| Crisu_8081 explică:

Era vorba de varsta, nu de inaltimehappy

| anonim a răspuns:

Noaptea toate pisicile sunt negre.laughing

| dulshe a răspuns:

Nuoh go on am iesit cu baieti mai mare cat mine cu vreo 3 ani k astia mici:-s is cam najpa si oricum sunt mai frumosi cei care au peste 16 anibig grin

| bibitza a răspuns:

Ehee...acum doi ani eram in clasa a 10 si un bpbpc cica se indragostise de mine rolling on the floor...venea dupa mine in clasa in pauze... mi-a dat chiar un inel pe care il purtam eu...era destul de tupeis baiatu'...au ras cei din clasa mea de mine un semestru' intreg...toata scoala stia ca stau cu el dar nu era adevarat...circ.

eu am stat numai cu baieti mai mari ca mine dar daca mi-ar place de un ''bobocel'' recunosc ca as sta cu elwinking

| sergiu25bc a răspuns:

Mereu m-am simtit atras de fete mai mari ca mine, dar si de unele mai mici de varsta ca mine, ex eu 25 ea 22.

| AllenTJ a răspuns:

Imi plac fetele mai mari cu 1-3 ani, sa aiba ceva in cap nu numai gol, sa am ce discuta cu ea, sa ne simitim bine impreuna, cu tipe mai tinere nu, nu au nimic in cap, nu are rost

| meioana a răspuns:

Aleg baietii mai mari... dar si aia is prosti cateodata...depinde de persoana... o femeie nu o sa se sature de un barbat mai mare decat ea cu 3-4-5 ani dar un barbat la un mmentdat se saturalaughing

| tukhey23 a răspuns:

Da, pentru ca sunt mai mature si nu ''se plang'' de orice, prostie.
Dar tu ai iesi cu unul mai mic, sau vrei unul copt?hee hee

| Raluca_7548 a răspuns:

Sa stai cu un baiat mai mic de varsta ta..si sa-i asculti stategiile de la cs...si alte jocuri..e cam plictisitor..in plus..nu sunt maturizatihee hee.Pana acum nu am fost cu niciun baiat mai mic ca mn..si nici nu as vrealaughing

| Raluca_7548 a răspuns:

Sa stai cu un baiat mai mic de varsta ta.si sa-i asculti stategiile de la cs...si alte jocuri. e cam plictisitor.in plus.nu sunt maturizatihee hee. Pana acum nu am fost cu niciun baiat mai mic ca mine.si nici nu as vrealaughing

| dreamfall a răspuns:

Eu 25 ea 36, in materie de sex 10, restul nu mergea, tata cred ca se rasuceste in mormant, el era cu 12 ani mai mare ca mama big grin nu conteaza varsta, depinde cu cine ai ocazia sa te combini... care`tz`pica aia e... oricum eu sufar si de o fobie are ea un termen acu` nu`m vine, e fobia de fetele f. frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata:pai mie imi plac baietii mai mari cu 1-2 ani doar atat....pa.pwp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Și de cel mic cât și de la cel mare ai ceva de învățat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte liber in exprimare cand vb cu o fata matura, in schimb ma pierd in fata fetelor mai tinere decat minelaughing nu stiu de cehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaina batrina face ciorba bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca ii prefer pe aia mai mari, sunt mult mai maturi, mai umblati` si au un corp dezvoltat.
NU pot umbla de mana cu mine un pusti, m-as face de ras, mai ales ca eu sunt si inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cei mici au destula minte dar nu o pun in aplicare...asta denota ca baietii mai mari sunt mai cool...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu as iesi. chiar am un pr mai mic cu un pic de cat mine ma refer la inaltime. da ii super baiatu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca as iesi de ce nu? daca gindesc mai matur decit par?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce copii stau pe internetul asta! Eu nu cred ca am avut vreodata o tipa mai mica (poate doar de aceeasi varsta) decat mine. Momentan am sarit de la +3 la +9 si este foarte ok. Stiu multi care stau cu tipe mai mari, ma rog, ma refer la peste 22 - 23 la varsta baietilor (si 25 - 26+ ele) si e bine, e chiar bine. Trezirea, te poti indragosti de orice persoana daca e placuta si daca iti confera confortul/siguranta necesara.

Ca si raspuns, probabil mie imi plac fetele mai mari decat mine, adica femeile.

| constantinmarian1980 a răspuns:

Toti se ghideaza in viata dupa anumite reguli, dar niciodată nu se stie cind le vei incalca.personal îmi plac tipele mai mari, dar nu se stie niciodată...