| adbu a întrebat:

Pt fete: voua va plac baietii cu barba sau rasi?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E un criteriu superficial, fara suparare,"barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca dracul", iti spune ceva?
Asta-i purul adevar!
Cu barba sau fara, pe mine ma intereseaza sufletul lui si cat din mine poate sa accepte asa cum sunt.Pentru ca eu il iau asa cum e, fara imbunatatiri!

P.S.Si sotul meu, si fiul meu, au barba si le sta bine...Dar se barbieresc periodic.
Asta ca sa nu fiu off topic...
happy

| Mussette a răspuns (pentru greece12):

Dracu o fi ras? blushinghee hee
Ca intotdeauna, un raspunsul ideal. happy

| greece12 a răspuns (pentru Mussette):

O fi, n-o fi, cu coada lui are treaba lumea, nu cu barba lui!
Dar intrebarea ta imi place!
laughing

| AlexanderAdrian a răspuns:

Contabilizand demoazelele moarte dupa Smiley ...as zice ca fiecare cu preferintele ei. Fetele cred ca apreciaza o barba bine aleasa ca marime, design etc.

| Alesandraas a răspuns:

Nu la toţi le stă bine raşi, unii arată ca nişte puşti de 11-12 ani. Precum nu şi la toţi le stă bine cu barbă. laughing
Deci, depinde de persoană. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

In niciun caz cu barba ca Mos Craciun. laughing
Prefer sa fie rasi. happy

| lovemeoana a răspuns:

Sincera sa fiu.cei rasi. sunt mai ingijiti decat cei cu barba. si sunt si mai draguti happy

Răspuns utilizator avertizat
| CorinaReg19 a răspuns:

Prefer sa fie ras. PESTE TOT laughing

| anamaria200517 a răspuns:

Fara pic de barba
eu am pielea sensibila
exemplu: acum cateva saptamani am fost la un majorat si un baiat de acolo m-a pupat pe obraz el avand putina barba si m-am iritat pe tot obrazul.straight face

| arazazaraza a răspuns:

Rasi!