| DemzySonny a întrebat:

Puteti sa ma ajutari?!
Sunt in clasa a V-a si sunt indragostita de un coleg pe nume Madalin din clasa I.Pana acum(in casa aV-a) lui ii placea de o fata, care acum s-a mutat la o alta scoala.De cand a plecat, sta lipit de mine(nu propriu zis, dar sta pe linga mine), in toate orele, in loc sa fie atent la profesori, se uita la mine(toate fetele din clasa spun asta, caci ele stiu ca il plac). Il vad ca se uita la mine cu fata cu care se uita la fate ce o placea(ea nu pre mai vine la noi, iar cand vine, nici nu o baga in seama, decat daca vorbesc eu cu ea).
Puteti sa imi dati niste sfaturi? Ce sa fac? Imi place extem de mult de el! Hellp!

Răspuns Câştigător
| AndreeaPAG a răspuns:

Ea se refera ca e indragostita de el din clasa I, ca zice clar ca in loc sa fie atent la profesori e atent la ea. big grin
Eu zic sa nu te mai gandesti tu la dragoste de la anii astia, mai ai timp.

6 răspunsuri:
| Coco_3708 a răspuns:

Mai tu aesti in clasa a 5 a iar el in clasa 1. el invata alfabetul tu esti deja la alt nivel nu are cum sa iti placa de un pici de clasa 1 e absurd tu deja iti vei dori primul sarut adevarat etc... iar el va dori sa se uite cu tine la disney channel

| Coco_3708 a răspuns:

A pai in cazul acesta insemna ca exista un sentiment reciproc intre voi 2 de ce nu stai mai mult cu el de vorba si poate unul dintre voi isi a face curaj sa va dezvaluiti sentimentele. fi atenta la cadourile de martisor, craciun etc. daca al tau este mereu special inseamna ca te place cu siguranta sau dupa cum vorbeste cu tine sau daca atunci cand ai nevoie de ajutor el este primul care sare inseamna ca sigur te place. inca esti mica voi aveti iubiri platonicehee hee astea sunt cele mai frumoase insa eu zic ca incep de prin clasa a 7 a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine
asa so ti vb cu inna

| PytterM a răspuns:

Frate in clasa 1 aoeleu pai ce sa-ti faca ala tie ceva genu toate fetele sa apeleze la mine o am mica fetito mai incerca pest 2 ani dar cu unu d evirsta ta

| DemzySonny explică:

Din clasa I sunt indragostita de el, iar eleste in clasa cu mine!

| shadow3 a răspuns:

El e clasa 1?! sau din clasa 1 esti tu indragostita de el?
oricum ar fi, trece, nu e dragoste la 11, 12 anisori cati ai tu...