| paul_5950 a întrebat:

Raspundeti doar daca sunteti seriosi, fara raspunsuri aiurea va rog. Deci intrebarile suna cam asa:

1.Cat de normal e ca atunci cand fac petting cu partenera(suntem pe jumatate dezbracati, adica avem doar pantalonii pe noi), sa imi apara foarte mult lichid preejaculator(adica sa mi se ude destul de tare chilotii?

2.Cat de des intalnita e asta la baieti?(ma refer ca cantitatea sa fie foarte mare, si fiind implicat doar petting fara contact sexual)

3.Ar trebui sa mi se para intr-un fel jenant fata de partenera lucru asta, ca ma excit asa tare si imi apare cantitate asa mare de lichid preejaculator? Sau ar trebui sa fie ceva normal, si sa pot discuta cu ea si sa-i zic asta fara nici o jena.

4.Si vreau sa aud si parerea fetelor, voua cum vi s-ar parea ca partenerul sa fie asa? Vi s-ar parea normal si v-ar place ca il puteti excita intr-atata, sau ati vedea acea cantitate mare de lichid ce ii apare ca o problema de-a lui si l-ati vedea ca pe un tip slab(adica care nu e ca majoritatea, cool etc).

Repet, doar raspunsuri serioase! Va multumesc.

AA si inca o chestie, lasati-va va rog si varsta

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

1.Lichidul seminal apare la absolut orice baiat, nu are importanta cantitatea, e ceva normal pe care nu-l poti controla sau evita.
2. Posibil sa fie de vina si faptul ca tu ajungi la fantana, dar nu poti sa bei apa si cu cat ti-e interzis mai mult, cu atat este excitatia ta mai mare si implicit si cantitatea de lichid seminal.
3.Pt ce sa te simti jenat,pentru ca o doresti asa de mult? Daca ai avea permisiunea sa-ti bagi mainile prin lenjeria ei intima, ai ramane surprins sa vezi cata inundatie e si la ea, acolo...
4.Cred ca ai idei preconcepute.E imposibil sa cataloghezi "slab" un baiat care e excitat in ultimul hal! In viziunea ta,un tip "cool" e unul caruia ii lipseste penisul cu desavarsire,doar asa poate sa nu aiba lichid seminal! Reaseaza-ti ideile,fii degajat si,investigheaza-ti si partenera! Vei vedea ca am dreptate.
Si relaxeaza-te!
Sexul,chiar petting-ul,nu trebuie sa fie sursa de stress, dimpotriva, trebuie sa te elibereze de stress.
Succes!

3 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Stai asa ca @RS4 a uitat sa spuna ca e si normal ca sa ejaculezi in pantaloni daca esti exitat foarte tare. Dupa cum spune RS4 totul porneste de la creier.(asta explica cantitatea foarte mare).Si da e normal sa se intample asta.
24 de ani.

| StefanJobs a răspuns:

Fa o laba inainte. Si daca esti ud curata si tu podeaua.

| RS4 a răspuns:

E foarte normal sa apara! apare pentru ca esti foarte excitat si in mod normal creierul crede ca va urma si contactul sexual, deci va elibera acel lichid in scop de lubrifiant! acum ca nu mai este contact sexual, asta e partea a 2-a! e absolut normal, asa cum si fetele "se uda" asa apare si la baieti acest lichid! nu e nici o jena, stai linistit!
P.S. : am 30