| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am reactivat facebook-ul si ieri a fost ziua unei foste prietene, i-am urat si eu la multi ani si i-am pus :* si ea doar mi-a multumit, fara :* tinand cont ca noi ne-am despartit de aproape 3 ani si pana acum cand i-am mai urat la multi ani mi-a multumit si cu :* sau mi-a urat ea mie cu :*. acum de ce nu? adica mi se pare ceva ce nu e in regula, dar nu m-am purtat urat sau...

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ma asteptam ca lucrurile sa poata ajunge vreodata atat de departe incat lipsa unui pupic virtual sa supere pe cineva...
Sincer!
In fine, probabil fata e intr-o relatie si pupicul ar fi deranjat sau vrea sa intre intr-o relatie si un pupic catre altcineva ar fi dat o impresie gresita.Sau era intr-o dispozitie foarte proasta,sau iti poti imagina ca se grabea!
Nu are legatura cu comportamentul tau,ci cu ea,lipsa acestui pupic.
In afara de asta,dupa trei ani,probabil, a inceput sa se desprinda ceva mai serios de tine si poate ca afectivitatea ei a scazut,si asta e posibil.
Nu stiu ce sentimente mai ai tu pentru fata asta, dar inteleg ca la tine rana nu s-a inchis ca sa te necajesca lipsa acestui pupic, fie el si virtual...
Imi pare rau si te-as sfatui sa intelegi ca viata merge oricum inainte, iti faci reprosuri sau nu, speri lucruri imposibile sau nu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru greece12):

Am ramas prieteni destul de buni, ne salutam, mai si vorbim din cand in cand, dar lipsa acelui emoticon imi sugereaza ca nu mai suntem asa apropiati.

| greece12 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Exista mai multe explicatii pentru asta,asa ca eu zic sa nu te grabesti.
Fie isi va schimba statusul pe fb,fie la urmatoarea discutie isi va reveni, fie va ramane la fel de rece ca acum, vei vedea.
Deocamadata, nu poti trage vreo concluzie categorica.
Dar cauta sa nu invarti prea mult in minte lucrul asta, pentru binele tau.
Echilibrul in viata se obtine foarte greu.

| madyddd a răspuns:

Probabil s-a grabit ca, trebuia sa raspunda si altora, nu?
Doamne, nu-ti mai fa atatea probleme!

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Poate ca si-a aflat pe altcineva, si daca iti punea tie :* simtea ca il trada pe acel cineva. Alta explicatie n-am

Răspuns utilizator avertizat
| gingergirl1 a răspuns:

Serios? Nu stiu cum de si-a permis sa nu puna ":*"
Doamneee, daca si asta e motiv de suparare...ati ajuns rau da tot cu "viata asta virtuala" straight face

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru gingergirl1):

Nu e suparare, e uimire, nedumerire
chiar nu sunt unul dintre cei care sa stea toata ziua pe facebook si sa urmareasca alte persoane, chiar l-am dezactivat pentru ca am fost mai demult la cineva si el nu avea altceva mai bun de facut decat sa intre la altii pe profil si sa le comenteze pozele, si toata activitatea si m-am gandit ca asa va face cand va fi cu altii despre mine...

Răspuns utilizator avertizat