| Lorenada a întrebat:

Сredeti ca exista vreo formula pentru o relatie de lunga durata?

Răspuns Câştigător
| FlorenceVi a răspuns:

Incredere si respect happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum coopereaza relatia daca e spre bine atunci bine va fi daca cineva da gres atunci coasa taie tot si se destrama ce a fost.

| wildthing a răspuns:

Da, exista si se numeste "dragoste curata". Ce pacat insa, ca exista doar in basmele cu Fat Frumos si Ileana Cosanzeana.winking

| Barbiiie95 a răspuns:

SEXatopus preparatus!

| euI a răspuns:

Nu asta tine de ambii parteneri ambii trebuie sa aduca ceva nou relatiei pentru ca in acea relatie sa nu intervina rutina

| Necunoscută a răspuns:

Da, sigur că există.
Te faci că nu vezi că greşeşte, că te trădează. Totul va fi perfect! happy

| qwerty_6720 a răspuns:

Sex in fiecare zi

| nelu14 a răspuns:

Nu stati excesiv de mult impreuna, ce-i prea mult strica.

| Sexulinafacsexpebani a răspuns:

Da,desigur fii atenta aceasta formula magica o stiu de la stra stra stra bunica mea care traia in Amsterdam deci intr-o oala pui 4 litrii de apa de la robinet, 200 grame par pubian,un tampon cu aripioare, un penis de cal, 2 testicule de bou, 1 fir de par de la alesul tau si rostesti ce a spus BĂrbie SEXatopus preparatus! amesteci cu furculita si bei toata aia. Efect garantat.