| sorin879999 a întrebat:

Relatia perfecta?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Greu de imaginat in realitate.

| mona a răspuns:

Nu exista relatie perfecta

| pwp a răspuns:

Nu exista...la un moment dat tot va ve-ti certa.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu exista o relatie perfecta, in orice relatie sunt certuri, despartiri si altele, uni o numesc relatia lor perfecta, dar si relatia lor sunt ca toate celelalte.

| RAY a răspuns:

Perfectiune nu exista,sa spunem relatie normala

iubire,sinceritate,banii,tandrete, seriozitate, hotarare, inteligenta, logica, fizic placut =ambi parteneri, in principal sinceritatea eu pun pret mare pe ea

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu nu nu existaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea e aceea.

| AndyLavy a răspuns:

A mea happy

| AndyLavy a răspuns:

Poate pentru altii nu este, dar este pentru mine. fiecare vede perfectiunea in feul sau.

| Maya2014 a răspuns:

Perfectiunea e relativa, dar secretul unei relatii de succes este :iubirea, sinceritatea, comunicarea, respectul si intelegerea.

| Inemes a răspuns:

Nu.

| WhiteLover a răspuns:

Nu exista, la un moment dat tot va fi o cearta, dar comunicarea si respectul ajuta mult la pastrarea ei intr-o zona frumoasa, cu tot cu certurile care ar aparea

| Mlov3u4ever a răspuns:

Nu cred ca exista. Numai iubirea reciproca dar nici aceea, pentru ca nu exista incredere 100%, s-au daca exista incredere, este gelozia si tot asa..asa ca relatia perfecta se gaseste doar in visebig grinbatting eyelashes

| Aaanoniiiima a răspuns:

Nu exista! big grin (parerea mea)

| flobest a răspuns:

Poate intr-un univers paralel...

| DenisaGtk a răspuns:

Nu avem.

| SadAngel a răspuns:

Nu exista

| sorin879999 explică:

Ce surpriza(cadou )ii pot face iubitului meu de ziua lui? in afara de ceasuri, plovore, parfumuri?

Întrebări similare