| anonim_4396 a întrebat:

Relatie de lunga durata. Dupa o perioada apare obisnuinta. Neintelegeri, certuri, impacari, compromisuri. La un moment dat, unul cere o pauza sa se limpezeasca apele. Dupa pauza, relatia mai are sanse?!

1 răspuns:
| Anchyy18 a răspuns:

Depinde cat de mult tine cel care vrea sa ia o pauza la persoana cu care este sau a fost.
Poate persoana respectiva zice ca e doar o pauza si intre timp se indragosteste de altcineva.atunci sigur nu mai are sanse