| mariomario a întrebat:

Relatiile care incep pe messenger au vreun viitor? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Cosmotel, e cel mai infiorator si nasol, videoclip, pe care l-am vazut, altul nu ai gasit?

8 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Da, depinde de fiecare persoana in parte. Ti-o spun din proprie exprienta. Eu pe prietenul meu l-am cunoscut prin intermediul internetului si pe 18 Martie facem 1 an impreuna, vrem sa ne si casatorim.
Deci, da. Nu conteaza felul in care l-ai cunoscut si unde, ci cum va intelegeti si daca intr-adevar va iubiti incat sa depasiti orice bariera.

| mihaa a răspuns:

Daaa, eu cred ca daaa, am incredere, in relatile pe messenger, si eu iubesc o persoana de pe messenger, vb de aproape 2 ani, abia astept sa-l vad, sal pop si sa-l strang tare tare in brate

| mihaa a răspuns:

Daca partenerul e sincer daa, daca este un excroc ca si tine, si se da la tot neamul nu

| andreii2 a răspuns:

O persoana apropiata mie a cunoscut o fata pe mess in urma unei glume.acum au 2 ani de cand sunt impreunahee hee

| Silviu591 a răspuns:

Eu sunt cu iubita mea de 2 ani si 3 luni.deci au.

| bblock69 a răspuns:

Da...de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80% Nu.Nu stii cine este in spatele PC-ului, au comportament diferit in realitate. Dar totusi, daca exista iubire foarte multa din ambele parti, s-ar putea sa reusiti.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.youtube.com/watch?v=tnJ8pPSEW6k be afraid.be very afraid :))

acum lasand gluma la o parte.depinde.la altii da.la altii nu. dar daca tu o cunosti pe persoana respectiva si messul este singura solutie sa te bagi in seama(timid/a) atunci se poate sa se ajunga la ceva.