| SSS28 a întrebat:

Repede va rog mult..am vorbit cu un prieten de-al meu si mi-a zis ca el a avut o iubita acum ceva timp si s-au despartit, dar cica au ramas "prieteni cu beneficii" ce inseamna asta? Pls help me e urgent sad sad seara buna

Răspuns Câştigător
| Medeline94 a răspuns:

Buna, termenul de prieteni cu beneficii inseamna ca ei doi fac in continuare sex dar fara vreo obligatie, cred ca pe plan sexual se inteleg bine si se bucura unul de celalat fara a avea vreo relatie. insa baietii sunt laudarosi si poate a zis acest lucru cu scopul de a se da mare cu barbatia sa.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fac treburi de adulti in pat

| AlexanderAdrian a răspuns:

Dupa ce altii au dat explicatia, mai mult sau mai putin "poetico-teatral", eu am o curiozitate daca nu te superi.

De ce e urgent?

| mihai69 a răspuns:

Adică „și-o trag precum iepurașii" ori de câte ori au ocazia.

| neutrino a răspuns:

Adica atunci cad sunt pe liber si nu au parteneri, se intalnesc si-si rezolva fiecare problemele, fara alte obligatii: eventual el ii mai lasa niste bani pentru un suc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac sex cand au chef
astia mai sus parca au 12 ani, zici "ca "cuvantul sex e tabu, parca nu toatta lumea practica "sportul" asta, mai ales astia la 14 ani laughing

| indecis2014 a răspuns:

Fac friki friki fara sentimente