| Bebezza a întrebat:

Rog baietii sa raspunda! Daca o fata va trimite o scrisoare romantica si fata arata cat de cat bine, ati vrea sa aveti o relatie cu ea?

Răspuns Câştigător
| answer a răspuns:

Degeaba o fata arata bine daca un baiat nu considera asta, sau poate sa o considere draguta, dar daca nu exista acel ceva, degeaba. Eu unul as aprecia foarte mult o fata romantica!

7 răspunsuri:
| deluXxe a răspuns:

Nu! doar in cazul in care... se baga cu tine in seama. si arata afectiune. o simpla scrisoare de dragoste poate fi FAKE!

| eduardinoedy a răspuns:

Poate fi un FAKE, dar ai putea sa o provoci, invitand-o undeva in oras sau daca nu vrei sa te vezi cu ea la inceput, vb cu ea prin webcam pe messenger si iti dai u seama cum e treaba.

| abcsdhsua a răspuns:

Pai...cred ca da... daca imi place scrisoarea cred ca neam potrivi sufleteste si dac ne potrivim sufleteste nu va conta f.f. mult cum arata

| compaq15 a răspuns:

Sigur !

| nIMic_3176 a răspuns:

Cu scrisoarea ai putea la fel de bine sa ii trimiti si un buchet de trandafiri + o cutie de "I love Milka". Nu rezolvi nimic!

| pisoiul007 a răspuns:

Daca ea te place si nu este betty cea urata... pe ea!

| AmantaLuiSatan a răspuns:

Sa vedem
. daca merge sa iesi cu ea in oras. cred ca da.depinde sa nu fie teapa cevawinking