| SerenaSmiley a întrebat:

S-a intamplat sa va ramana in vagin prezervativul cand prietenul si-o scoate?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi răspund chiar dacă NU sunt fată/femeie happy

Aşa ceva NU li se întâmplă decât celor care NU ştiu să folosească CORECT un prezervativ şi NU îşi aleg mărimea corespunzătoare sad

Eu NU mi-am "pierdut" niciodată prezervativul happy

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Nu, pentru ca am citit bine instructiunile de folosire.

| Danysan a răspuns:

D-soara serena prezervativul nu ramane in vagin indiferent de situatie pentru ca de aia este elastic ca sa stea strans pe organ laughing.De la o vreme esti destul de interesata de sex din ce in ce mai mult si daca nu ma insel te pregatesti de marele pas.Ce sa zic, macar sa o faci cu unu care merita, nu sa ti-o puna si apoi next.Ai grija. seara faina.

| Latinmoon a răspuns (pentru Danysan):

Zise maestrul! rolling on the floor

| Danysan a răspuns (pentru Latinmoon):

:-p

| Lorde92 a răspuns:

Nu, pentru ca sunt virgina.

| Punct_Vadu_1996 a răspuns:

Http://m.tpu.ro/......al-scoate/ uite cineva care a patit asta. :) Deci se poate!

| SerenaSmiley explică (pentru Punct_Vadu_1996):

Eu nu am intrebat din prostie. Am intrebat pentu ca mi s-a intamplat. iubitului i s-a inmuiat dupa orgasm atat de mult incat prezervatiuvl nu mai ii era strans pe penis. Am simtit si un pic lichid in plus la orgsmul lui. Am luat si anticonceptionalele