| Xulescu006 a întrebat:

S-a sters al doilea roman pe care l-am scris.
M-am indragostit de un baiat clasa a XI-a, eu sunt a Ix-a. L am cunosc intr un mod haios. Nu am avut un prieten fiindca eram constienta ca nu aveam varsta. Acum sunt cam de aceeasi parere, dar parca ma tenteaza fiindca toate prietenele mele au avut o relatie, dar pana la urma ce e o relatie? Vreau sa nu ma mai gandesc la el?
Ce sa mi fac?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In liceu NU exista relatii serioase asa ca nu iti fa tu mari iluzii, liceul una din cele mai frumoase perioade ale vietii unde zbori in floare in floare, ai primul contact cu bautura, cabane, cluburi, te imbeti, agati, si saruti pe cine apuci. se pare ca pentru el nu a fost haios modul de introducere devreme ce nu pare interesat de tine

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aoleo,verginico,ce facusi? Ai trecut pe franceza mai nou? Nu te recunosteam dar cand am citit cuvantul,, cabane,, si mi-a picat fisa. laughing

| adeadeliina a răspuns:

Daca tie iti place tipul si lui ii place de tine merita sa incercati. Adica esti clasa a IX-a, este timpul perfect pentru o prima relatie. Dar sa dedici timp si învăţatului, si sa te si distrezi astfel.

| DE_Diana_1994 a răspuns:

Draga mea sa ai o relatie nu e ceva rau. Multe fete au iubiti de la varste mai mici ca tine. Daca ai un iubit nu inseamna ca trebuie sa faci sex cu el sau sa faceti prostii. Un iubit trebuie sa fie un cel mai bun prieten al tau, este persoana cu care te distrezi cel mai bine, iesiti afara, va plimbati, iesiti la un suc, va jucati jocuri, iesiti la film, va ajutati la teme, discutati unul cu altul. O relatie frumoasa este atunci cand exista sentimente si respect. Nu este ceva urat sau rusinos sa ai un iubit. Ba chiar este frumos sa ai o relatie.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru DE_Diana_1994):

Am varsat o lacrima.