| CInEmAx a întrebat:

Sa epilat cineva la fund vreodata? fundaPtongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu brenerul de la sudura in oxigaz.

4 răspunsuri:
| Any_2443 a răspuns:

Toata lumea se epileaza acolo

| dilayla a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa, toata lumea o face, ai ramas doar TU, ce mai astepti? sa faci cozi cu funde rozi!

| TheForeignConstantin a răspuns:

Da... Odata mi-am dat foc la o basina si mi-a luat fundul foc. Alergam de nebun prin camera, incercasem sa dau cu deodorant ca poate se stinge si a luat foc si mai tare. Nu numai ca m-am epilat in fund. Eu nu mai am par pana la genunchi.

Sper sa te ajute! Succes!
- app: e gratis daca vrei sa incerci-

| OsbourneRock a răspuns:

Ce intrebari ai pe tinelaughing adica mai bine vezi-ti de treaba si documenteaza-te singur, penibil!